Як зробити "Пуск" внизу.

Часто користувачі операційної системи Windows стикаються з проблемами при налаштуванні панелі задач, яка містить кнопку головного меню « Пуск ». Якщо відкріпити цю панель від його місця розташування, то вона може бути переміщена по екрану, наприклад, розташована вертикально з правого боку вікна монітора. Нижче представлені способи переміщення панелі задач в будь-яку частину екрану.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші на кнопці « Пуск » і виберіть пункт «Властивості».
2
У вікні «Властивості панелі заду і меню Пуск " перейдіть у вкладку «Панель завдань». Приберіть галочку з пункту «Закріпити панель завдань» і натисніть кнопку OK.
3
Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші на панелі задач, перетягніть її в потрібну частину екрану.
4
Положення панелі задач можна відновити по умолчанію.Загрузіте комп'ютер в безпечному режимі, для цього в процесі завантаження комп'ютера натисніть і утримуйте клавішу F8, в меню оберіть «Безпечний режим». Після повторної перезавантаження комп'ютера в звичайному режимі, панель задач буде відновлена в нижній частині екрану.
Зверніть увагу
Не звертайте уваги на повідомлення про помилку клавіатури, яке може з'явитися під час утримання клавіші F8.Кнопку "Пуск" по панелі задач переміщати не можна.