Як викликати диспетчер пристроїв. Як викликати диспетчер мене.

« Диспетчер пристроїв» представляє собою елемент операційної системи Windows. Він містить інформацію про всі пристроїв ах, підключених до комп'ютера, дозволяє переглядати версії встановлених драйверів, використовувані пристроїв ами ресурси, а також керувати взаємодією пристроїв з процесором комп'ютера. « Диспетчер задач» може бути запущений декількома способами.
Інструкція
1
Запуск « Диспетчер а пристроїв» через «Панель управління» .Откройте «Панель управління» і виберіть пункт «Система». У вікні, перейдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть кнопку « Диспетчер пристроїв».
2
Запуск « Диспетчер а пристроїв» з командного строкі.Откройте меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати ...». У вікні введення команд введіть рядок devmgmt.msc і натисніть кнопку OK.
3
Запуск « Диспетчер а пристроїв" у вікні "Керування комп'ютером" .Откройте меню «Пуск», натисніть правою кнопкою миші на пункті «Мій комп'ютер» і клацніть на пункті «Управління», відкриється вікно «Керування комп'ютером». У лівій частині вікна виберіть пункт « Диспетчер пристроїв». Вікно «Керування комп'ютером» можна відкрити і з командного рядка. Відкрийте командний рядок, для цього в меню «Пуск» клацніть на пункті «Виконати ...» і наберіть команду compmgmt.msc.