Як зробити модуль з паперу.

Японське мистецтво орігамі не закінчується на фігурках, які складаються з одного квадратного аркуша - існує також величезна кількість моделей, які збираються з певної кількості окремих модулів, скріплюються між собою без клею і ножиць. Якщо ви навчитеся складати стандартний трикутний модуль орігамі, перед вами відкриються великі можливості, і ви зможете складати з цих модулів найрізноманітніші фігури.
Вам знадобиться
  • - лист А4
Інструкція
1
Якщо вам потрібно багато маленьких модулів, ви можете розділити звичайний аркуш А4 на чотири частини з кожного боку, щоб отримати кілька однакових прямокутників із співвідношенням сторін 1: 1,5. Візьміть паперовий прямокутник і зігніть його навпіл на себе по довгій стороні.
2
Потім перегніть отриману деталь навпіл, поєднуючи бічні краю, і розігніть деталь назад, після чого переверніть її. Лівий і правий край зігніть до центральної лінії згину по діагоналі - діагональні згини повинні зустрітися у верхній точці центральної лінії згину.
3
Переверніть заготовку, а потім два прямокутних краю, які визирають з-під нижньої лінії трикутника, загніть вгору. Виступаючі за межі трикутника куточки загніть назад, а потім розігніть передню сторону згину і знову складіть вгору маленькі трикутники.
4
Краї підніміть вгору. Отриманий трикутник зігніть навпіл справа наліво. Таким чином, у вас вийде кутовий модуль , який можна з'єднати з будь-яким таким же модулем різними способами.
5
Ви можете вставити один модуль в інший, використовуючи і задні, і передні кишені, щоб зібрати об'ємне виріб в техніці модуль ного орігамі. Модулі утримуються одне в одному без допомоги клею, і при необхідності ви можете розібрати зібрану фігуру, щоб скласти з модулів що-небудь інше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6SMllbiynR4