Як зробити кубик із сірників.

Звичайні сірники - відмінний матеріал для творчості і втілення найсміливіших дизайнерських ідей. Найзатятіші і копіткі викладають з сірників цілі замки, кораблі і пр. Тим же, хто тільки починає, можна потренуватися на простих геометричних фігурах, наприклад, спробувати зробити кубик.
Інструкція
1
Покладіть 2 сірники на плоску поверхню паралельно один одному на відстані трохи менше довжини самої сірники.
2
Викладіть на них перпендикулярно 8 сірників на відстані товщиною однієї спічкі.Положіте на них поперек ще 8 сірників . В результаті вийде решітка - це буде підставою кубик а.Положіте по два сірники паралельно по краях решітки (дві знизу, дві зверху, перпендикулярно нижнім) і викладіть таким чином 7-8 рядів у висоту.
3
Викладіть 8 сірників таким же чином, як робили в підставі кубик а.Расположіте поперек настилу з 8 сірників ще 6 посередині, неначебто ви виклали 8 сірників і потім прибрали по одній з кожного краю. Конструкція вже нагадуватиме куб, однак його необхідно закріпити.
4
Додайте зверху на заготовці будь-якої прес (наприклад, монетку), щоб конструкція не зруйнувалася при закріпленні. Для додання кубик у стійкості можна злегка притиснути монетку пальцями. Для закріплення знадобляться ще 4 сірники, які необхідно вставити вертикально в кутах заготовкі.Вставьте сірники вертикально по всьому внутрішньому периметру кубик а.
5
Здавіть кубик з усіх боків у напрямку до центру для надання йому більшої прочності.Закрепіте кубик, вставивши ще кілька сірників вертикально по зовнішньому периметру, направляючи при цьому головки сірників протилежно першому ряду.
6
Вставте ще один горизонтальний ряд сірників поверх вертикального, знову ж таки, направляючи головки сірників в протилежну першому горизонтальному ряду сторону. Кубик готовий!