Як зібрати китайську намет. Як зібрати намет в коло.

Справжній турист знає, як важливо вміти компактно складати речі в рюкзак. А як зібрати китайську палатку ? Багатьом людям це здається досить складною справою. Не впадайте у відчай, наші рекомендації прийдуть вам на допомогу.
Інструкція
1
Ніщо не повинно заважати походу, місце розташування кожної речі в похідному рюкзаку повинно бути ретельно продумано. У зв'язку з цим серед туристів досить популярні китайські палатки, їх ще називають в народі «палатка-вісімка" або "дугоподібна намет». Однак, ці зручні і прості на вид вироби таять в собі хитрий секрет. Не так-то легко скласти її людині без опита.Ітак, приступайте. Спочатку правильно візьміть палатку в руки, в цьому криється запорука успіху. В руках повинна бути бічна грань палатки, з дротовим каркасом. Скрутіть палатку таким чином, щоб обидві бічні грані виявилися разом.
2
Потім поверніть вісімкою бічну грань таким чином, щоб з великого овалу вона перетворилася на невеликий круг, який і повинен укладатися в чохол намети. От і все, палатка зібрана.
3
Найскладніший момент складання - це перетворення бічного овалу в коло шляхом скручування. Якщо самостійно скрутити у вірному напрямку бічну сторону не виходить, покличте когось на допомогу. В крайньому випадку, притримуйте вислизаючу сторону лівою ногою.
4
Для того, щоб таку палатку поставити, просто дістаньте її їх сумки-чохла, струсіть і розправте. Якщо в комплекті додається довгий металевий стрижень для даху, вставте його в паз на крише.По таким же принципом збираються і розбираються дитячі ігрові намети. Такий спосіб збірки робить палатку дуже зручною для зберігання і транспортування.
Туристичний походи і ночівлі з палатками в лісі або на березі водойми - досить популярний вид відпочинку у вихідні дні. Городяни вибирають рідкісну можливість спілкування з природою і, захопивши рюкзак і намет, їдуть відпочити, розслабитися і поспівати пісні біля багаття. Але от вхідні закінчуються, і настає час зібрати намет і упакувати її до наступного виїзду на природу.
Інструкція