Як малювати храм. Як малювати церкву.

Малювати архітектурні споруди завжди складно, так як потрібно витримати всі правильні пропорції будівлі. Храмова живопис і зовсім має свої вікові традиції і навіть канони, втім, малювати храми красиво і грамотами можна і не знаючи їх: досить дотримуватися простих закони живопису та графіки.
Інструкція
1
На аркуші паперу в правій частині олівцем проведіть вертикальну лінію. З тієї ж точки, з якої ви почали будова вертикальної лінії, намалюйте дві похилі лінії, які розходяться під однаковим кутом.
2
За подобою побудованої схеми домалює ліву частину креслення. У вас повинен вийти рівний паралелепіпед. Кут паралелепіпеда знаходиться в його нижній точці, там же сходяться всі лінії. Пунктиром позначте основу і ребра паралелепіпеда. В центрі паралелепіпеда вгору виведіть одну лінію. Це буде орієнтир для будови купола. З боків паралелепіпеда намалюйте чотири вертикальні лінії.
3
Намалюйте дугообразную лінію, вигнуту нагору. Це буде основа вашого купола. Вниз від неї прорисуйте кордону дзвонярській вежі. Башта повинна виходити з основи купола і закінчуватися на даху нижнього ярусу храму. Доопрацювати верхній край купола так, щоб він нагадував загострену цибулину.
4
Зліва на бічній стіні нижнього ярусу будівлі побудуйте три напівциліндричних фігури. Їх висота повинна відповідати самому храму. До них прірісуйте загострені купола. Праворуч і ліворуч дах храму оформите у вигляді трьох вигнутих арок.
5
На правій стіні будівлі намалюйте двері, а над нею три вікна. По периметру дзвонярській вежі також намалюйте кілька вузьких вікон. Потім простим олівцем заштрихуйте затемнені ділянки двері, вікон і веж. За допомогою тіні надайте обсяг куполу. Також заштрихуйте тінь, падаючу від храму і дзвіниці.
6
Розведіть туш з водою в пропорції 1: 1. Занурте палець в туш і розітріть праву вежу. Також оформите ліву вежу. Покрийте купол храму і дах лимонно-жовтою фарбою. Стіни окрасьте в палітру смарагдово-зеленого кольору і охри. Робіть розмивання відтінками сіро-блакитного кольору над куполом храму і даху.