Як відновити контрольну точку. відновити контрольну точку на комп'ютері.

В процесі експлуатації операційної системи Windows XP можуть виникнути непереборні звичайним шляхом проблеми, наприклад, видалення системних папок і файлів або зміна великої кількості параметрів самої системи. Щоб повернути системі стан, в якому вона перебувала до збою, можна спробувати використовувати інструмент «Відновлення системи», при цьому системні файли і параметри будуть повернуті в стан, в якому вони перебували в зазначений момент часу.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до пункту «Відновлення системи».
2
У вікні, встановіть перемикач «Відновлення попереднього стану комп'ютера» і натисніть кнопку «Далі».
3
У вікні «Вибору контрольної точки» вкажіть дату, до якої необхідно відкотити систему, при цьому в правому вікні буде відображено опис обраної точки відновлення.
4
Після натискання кнопки «Далі» з'явиться вікно підтвердження виконуваних дій. На цьому етапі необхідно упевнитися в правильності вибору контрольної точки, при необхідності можна повернутися до попереднього кроку. Натисніть кнопку «Далі».
5
Розпочнеться процес відновлення системи, в залежності від обсягу відновлюваних параметрів він може бути досить продолжітельним.После закінчення процесу комп'ютер буде перезавантажений, і на екрані монітора з'явиться інформація про результати работ.Еслі в результаті пророблених дій проблема не була вирішена, то можна повторити відновлення системи, вибравши іншу контрольну точку .
Зверніть увагу
Особисті дані в процесі відновлення системи не зачіпаються.