Як отримати тепло.

Тепло є певний діапазон температур, який є комфортним для живих істот, при якому життєві процеси в їх тілах протікають нормально. На противагу цьому живі істоти гинуть при критичному рівні недостатності тепла. Як його отримати - завдання актуальна для людини. Самий найдавніший спосіб - розвести вогонь. Методів отримання тепла існує безліч і в кожного є свої плюси і мінуси.
Інструкція
1
Тепло м вас забезпечить система опалення на основі газової колонки або нагріта на газовій плиті ємність з водою.
2
Якщо у вас немає звичайної дров'яної печі або каміна, електричний камін буде приємною альтернативою по віддачі тепла.
3
Увімкніть електроплиту і поступово її нагрівальні елементи все більше і більше почнуть випромінювати тепло. Індукційна плита просто так тепло не віддасть. На неї необхідно помістити ємність з водою, наприклад, металеву каструлю, до якої притягується магніт. Індукція розігріває метал, який вже нагріє воду.
4
Воду також можна накачати теплом від електричного кип'ятильника або в СВЧ-печі.
5
Увімкніть електричний фен. Він буде дути теплим або гарячим повітрям залежно від обраного режиму.
6
Використовуйте електричну грілку. Обмотайте нею предмет, який необхідно нагріти.
7
При відсутності електрики скористайтеся соляної грілкою або на іншому принципі хімічного розігріву містяться в ній речовин. Такі грілки продаються в аптеках. Бувають навіть устілки на такому принципі. При натисканні на кнопку, або на іншій спусковий механізм, відбувається реакція кристалізації речовини з виділенням тепла. Будьте обережні, тому що нагрівання може досягати 60 ° С.
8
Наберіть гарячої води в гумову грілку, укрутіть пробку і поки вода не зрівняється з температурою поза грілки, вона буде випромінювати тепло.
9
Сонячні промені також служать джерелом тепла. Металеву бочку або бак розмістіть на високій підставці для більш тривалого потрапляння на неї променів. Зовні ємність пофарбуйте чорною фарбою і наповніть водою. Вода прекрасно акумулює тепло і буде вбирати його від нагріваються стенок.Міні-варіант можна спорудити з каструлі, обмотаної чорною плівкою або сухий чорною тканиною. Взимку такий спосіб малоефективний, тому що на вулиці дуже холодно, а сонячні промені несуть мало теплової енергії.
10
Трохи тепла можна отримати, якщо створити швидке тертя одного предмета про іншу. Наприклад, потріть долоні рук. Це вельми виснажливий спосіб, але іноді на морозі він буває єдино доступним.