Як захистити реєстр.

Реєстр операційної системи Windows - це база даних, що містить повну інформацію про настройках програмного і апаратного забезпечення комп'ютера, там же зберігається інформація про профілі і передустановках системи. Помилкові зміни, внесені в цю базу, можуть вивести операційну систему з ладу. Щоб запобігти порушенню цілісності реєстру необхідно обмежити доступ до його розділів.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск» і запустіть командний рядок, вибравши пункт «Виконати ...». Введіть команду regedit і натисніть OK.
2
Виберіть розділ реєстру, доступ до якого необхідно обмежити, наприклад, Run. Клацніть на нім правою кнопкою миші і виберіть пункт меню «Дозволи ...».
3
У вікні, натисніть кнопку «Додатково», відкриється вікно «Додаткові параметри безпеки для Run». Виберіть обліковий запис, для якої необхідно обмежити доступ до розділу реєстру та натисніть кнопку «Змінити».
4
У вікні настройки дозволів виберіть дії, які необхідно заборонити, встановивши відповідну галочку, натисніть кнопку OK. Після внесених змін з'явиться новий рядок, в якій вказані задані ограніченія.Теперь при спробі виконати заборонену дію видаватиметься повідомлення про помилку.