Як зробити з телевізора монітор. Як від'єднати відеокарту.

Багато любителів зображень хорошої якості давно відмовилися від перегляду фільмів на стандартному моніторі комп'ютера. Цьому сприяв вихід нових форматів зображення, наприклад Blu-ray, і поява сучасних ЖК і плазмових телевізорів. У зв'язку з цим дуже цікавим рішенням може стати використання телевізора замість монітора.
Вам знадобиться
  • кабель відеосигналу
Інструкція
1
Щоб з'єднати системний блок з телевізором, визначте формати роз'ємів, наявні на обох пристроях. Це можуть бути виходи для аналогового сигналу S-Video або VGA (D-Sub), а так же цифрові канали DVI або HDMI. Для того щоб забезпечити найкращу якість зображення, краще використовувати цифрові канали.
2
Придбайте кабель з необхідними роз'ємами. Підключіть системний блок до телевізора. В налаштуваннях останнього знайдіть пункт «Канал відео» і вкажіть роз'єм, до якого ви підключили кабель.
3
Пам'ятайте, що для підключення телевізора абсолютно не обов'язково відключати монітор. Більш того, обидва цих пристрої можуть працювати одночасно. В налаштуваннях відеоадаптера або в стандартних параметрах операційної системи знайдіть пункт «Монітори». Якщо ви хочете, щоб зображення на моніторі і телевізорі були однаковими, то виберіть пункт «Дублювати». В іншому випадку встановіть галочку навпроти рядка «Розширити». При виборі другого варіанту ви можете перемістити відеоплеєр на екран телевізора, не займаючи область монітора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3m1pGjaCKqk
Зверніть увагу
Як зробити з монітора телевізор. У багатьох, хто починав своє знайомство з комп'ютерами з сімейства ZX-SPECTRUM, БК-001 і ін., Є кольоровий монітор типу 32ВТЦ-202 (МС 6113.02) або аналогічний. Якщо цей монітор вже не використовується за своїм прямим призначенням, то пропонована доробка схеми дозволяє перетворити його на сучасний телевізор з дистанційним управлінням на ІЧ-променях.
Корисна порада
У багатьох після переходу на РК-монітори є старі монітори типу ЕПТ. Якщо цей монітор вже не використовується за своїм прямим призначенням, то пропонована доробка схеми дозволяє перетворити його на сучасний телевізор з дистанційним управлінням на ІЧ-променях. Для цього буде потрібно до вже наявних в моніторі блокам встановити частина відсутніх вузлів: модуль кольоровості, радіоканал і блок управління.