Як збільшити швидкість перегляду відео. Як збільшити швидкість відтворення відео онлайн.

Збільшити швидкість перегляду відео можна різними способами. Тут все залежить від формату, розміру, способу перегляду відео. Звичайно, в такому питанні також не останню роль займає програмне забезпечення і драйвери.
Інструкція
1
Найбільш частий джерело проблем з відео - це не оновлюване (або навіть не встановлене) програмне забезпечення. Для коректної роботи відео в звичайному режимі (тобто перегляд відео файлу на комп'ютері) потрібно дотримуватися деякі технічні рекомендації. Перш за все, потрібно встановити драйвера на відеокарту і звукову карту, знайти найбільш відповідні часу версії можна за допомогою утиліти Everest. Також для коректної роботи не завадить оновити версію DirectX. Якщо у вас встановлений Windows XP, то його бажано модернізувати до Service Pack 3.
2
Для коректного перегляду відео бажано встановити кодеки. Цілком підійде універсальна комплектація кшталт K-Lite Codec Pack. Ще не завадить встановити медіаплеєр на ваш смак. Бажано, звичайно, такий, який частенько оновлюється, підтримує всі поширені формати (наприклад, Light Alloy). Плеєри «стандартні» або будь-які застарілі можуть бути причиною повільної роботи відео. Разом з тим, слід врахувати, що при перегляді відео з диска, вся причина може бути саме в диску і, при гальмуваннях, швидше за все, краще це відео скинути з диска на комп'ютер і дивитися при нормальній швидкості.
3
Іноді відео гальмує або викликає помилки при перегляді онлайн. Зазвичай це пов'язано з тим, що стара версія оглядача (зокрема, стандартний для Windows XP - Internet Explorer), але часом навіть оновлення стандартного браузера не вирішує проблему. Найбільш вірним рішенням буде установка альтернативного браузера на вибір: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera. Також слід для коректного перегляду регулярно оновлювати Flash Player (за посиланням по посиланню http://www.get.adobe.com/ru/flashplayer).
Робота з відеоматеріалами дає масу можливостей по їх модифікації і зміни вихідних матеріалів. Щоб працювати з різноманітними відеоефектами і створювати цікаві відеоролики, потрібно навчитися простим діям, лежачим в основі обробки і редактури відеофайлів. Одне з таких дій, доступних для розуміння кожному - це збільшення або зменшення швидкості відтворення відеофайлу. У цій статті ви навчитеся регулювати швидкість відтворення відео самостійно, використовуючи програму Ulead Video Studio.
Інструкція
1
Відкрийте потрібний вам відеофайл в програмі і виберіть на тайм-лайні тимчасової фрагмент, на якому потрібно збільшити швидкість відтворення. Якщо швидкість потрібно збільшити в усьому відео, просто виділіть тимчасову шкалу цілком.
2
Потім відкрийте розділ меню «Playback speed». Відкриється вікно налаштувань швидкості відтворення. За замовчуванням у ньому встановлено значення 100%, яке має на увазі звичайну швидкість прокрутки.
3
Якщо ви хочете сповільнити швидкість відтворення відео, зробіть швидкість менше 100, а якщо збільшити - більше 100.
4
Зменшуючи і збільшуючи показник швидкості, переглядайте відео за допомогою кнопки попереднього перегляду «Preview» - регулюйте швидкість доти, поки результат не буде вас влаштовувати. Діапазон можливих значень швидкості починається від 10% і закінчується 1000%.
5
Регулюючи швидкість, звертайте увагу на рядок «Time Stretch», яка показує, наскільки змінюється в більшу чи меншу сторону часовий проміжок, який займає відео. Якщо ви уповільнює відтворення, відео стає довшим за часом, а якщо ускоряете, то коротше.
6
За допомогою прискорення можна домогтися оригінальних і незвичайних ефектів, які можна використовувати в відеомонтаж, рекламі, презентаціях та інших візуальних засобах.