Як встановити два Скайпа.

На сьогоднішній день Skype - один з найпопулярніших месенджерів, що підтримує не тільки звичний усім текстовий режим, але і дозволяє створювати аудиоконференции і здійснювати відеодзвінки. Шифрування даних в Skype вважається найбільш надійним, за що його і люблять мільйони користувачів. Досить стабільний і багатофункціональний месенджер не міг не завоювати таку популярність.
Інструкція
1
Якщо у вас виникла необхідність одночасного запуску декількох версій програми Skype, то для цього доведеться трохи покопатися в командному рядку або властивостях ярлика. Справа в тому, що встановити одночасно дві копії програми неможливо, навіть якщо використовувати для цих цілей різні версії. Але є можливість запустити одночасно Skype два рази, при цьому в кожному запущеному додатку можна зайти під новим логіном.
2
Якщо вам не потрібно часто запускати дві копії Skype, то краще це робити через командний рядок. Натисніть Win + r і наберіть в рядку введення «cmd». Два рази введіть команду «cd ..» для переходу в кореневий каталог. Тепер послідовно вводите команди «cd program files», «cd skype» і «cd phone». Ви потрапили в каталог, що містить файл skype.exe. Введіть у командному рядку «skype.exe/secondary» для запуску другої копії Skype.
3
Якщо ж ви плануєте періодично запускати два скайпу одночасно, то краще створити додатковий ярлик. Відкрийте властивості ярлика і в рядку «робоча папка введіть наступне:" C: Program FilesSkypephone/secondary ".