Як заборонити спливаючі вікна. опера Як виставити спливаючі вікна.

Всі сучасні браузери мають механізми блокування спливаючих вікон. Ви можете встановити відповідні правила як для всіх веб-ресурсів в цілому, так і для окремих сайтів.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте Opera, то можете вибрати один з чотирьох передбачених в браузері режимів контролю спливаючих вікон: блокувати всі, блокувати незапитуваної, відкривати все в фоновому режимі, відкривати все. Цей список поміщений в секцію «Швидкі настройки» розділу «Налаштування» головного меню браузера. Подорож по меню можна замінити натисненням однієї «гарячої клавіші» F12.Одін з цих чотирьох режимів контролю можна призначити і якомусь сайту персонально, якщо клацнути на його сторінці правою кнопкою і вибрати в меню рядок «Настройки для сайту». Список режимів контролю спливаючих вікон шукайте на закладці «Основні». А на закладку «Скрипти» поміщені докладніші установки контролю HTML і JavaScript кодів сторінок, регулювання яких вимагає розуміння механізмів цих мов.
2
При використанні Mozilla FireFox слід відкрити секцію «Інструменти» в меню браузера і вибрати рядок «Настройки». У вікні налаштувань перейдіть на закладку «Вміст» і виставте мітку у напису «Блокувати спливаючі вікна ». Окремі сайти можна виключити з цього правила, відредагувавши список, що відкривається натисканням кнопки «Винятки».
3
У браузері Internet Explorer буде потрібно розкрити в меню розділ «Сервіс», а потім його підрозділ «Блокувати спливаючі вікна ». В нього поміщені два пункти, верхній з яких включає блокування спливаючих вікон. Нижній пункт («Параметри блокування спливаючих вікон») відкриває доступ до редагування списку сайтів-винятків і настройці рівнів фільтрації (всього їх тут три). Тут же можна включити текстове і звукове сповіщення про подію блокування чергового вікна .Інший метод включення блокування - в тому ж розділі «Сервіс» клацнути рядок «Властивості оглядача» і перейти на вкладку «Конфіденційність». Там треба поставити мітку для пункту «Включити блокування спливаючих вікон».
4
Якщо ваш браузер - Google Chrome, то, розкривши меню клацанням піктограми з гайковим ключем, клікніть рядок «Параметри». Потім в лівому полі сторінки «Налаштування» перейдіть за посиланням «Розширені» і в секції «Конфіденційність» клацніть кнопку «Налаштування змісту». Тут в секції «Спливаючі вікна » вам потрібно поставити мітку у пункту заборони спливаючих вікон. Винятки для окремих веб-ресурсів можна занести в список, який відкривається кнопкою «Управління винятками».
5
А в браузері Apple Safari все, що треба зробити для включення блокування спливаючих вікон - натиснути поєднання кнопок CTRL + SHIFT + K. Є й більш довгі варіанти - наприклад, можна відкрити в меню секцію «Правка» і клацнути рядок « блокувати спливаючі вікна ». Або можна в цій же секції «Правка» вибрати рядок «Налаштування», потім перейти на вкладку «Безпека» і поставити відмітку у пункту "Блокувати спливаючі вікна » в розділі «Веб-контент».