Як розібрати Sony Ericsson.

Розібрати мобільний телефон Sony Ericsson нескладно. Для цього будуть потрібні деякі інструменти, обережність, дотримання певної послідовності. Розбирання Sony Ericsson дозволяє замінити окремі несправні вузли. Особливу увагу в процесі розбирання слід приділити зняттю корпуса.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка розміру PH.0, плоска викрутка, спеціальний інструмент для розбору корпусів, аналогічний тому, який використовується при розборі телефону Nokia SRT-6.
Інструкція
1
Знімаємо задню кришку телефону, виймаємо по черзі акумулятор, сім-карту і флешку. Обережно викручуємо шурупи.
2
За допомогою викрутки видавлюємо акуратно клавіатуру. Прибираємо пластикові заглушки.
3
Злегка висуваємо передню частину корпусу, викручуємо під нею решта шурупи. Після чого знімаємо лицьову частину, використовуючи спеціальний інструмент. Його вставляємо в щілину між верхньою і задньою частинами корпусу, обережно проводимо їм по всьому периметру корпусу. Таким чином, ми роз'єднаємо засувки, за рахунок яких і відбувається зчеплення двох елементів.
4
Піддягаємо викруткою коннектор, а спеціальним інструментом - матрицю. Знімаємо ці елементи.
Зверніть увагу
Зняття корпусу потрібно виробляти вкрай обережно. В іншому випадку внутрішні засувки зламаються, і зібрати корпус буде неможливо. Його доведеться міняти або склеювати.
Корисна порада
Замість інструменту для розбору корпусів можна застосовувати пластикову кредитку. Вона збігається по товщині з лезом цього інструменту і володіє міцністю укупі з гнучкістю. Інший варіант - використовувати для цих цілей плоску викрутку. Але її необхідно загорнути в папір, щоб під час процесу розборки не подряпати корпус телефону.
Якщо ви користуєтеся мобільним телефоном протягом декількох років, за цей час у його нутрощі може набитися багато пилу та іншого сміття. Тому можна розібрати його, щоб прочистити всі контакти або замінити зношені деталі.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - викрутка;
  • - медіатор.
Інструкція
1
Розбирання телефонів SonyEricsson моделей w200, k510i, k310, k320Откройте задню кришку і витягніть батарею. Далі зніміть задню частину з використанням медіатора, попередньо звільніть бічні засувки. Відкрутіть чотири гвинти, акуратно витягніть плату. Для заміни в даному телефоні доступні такі деталі: дзвінок, вібромотор, динамік і мікрофон. Зніміть металеву основу, витягніть клавіатурний модуль і коннектор зарядки, а після цього дисплей. Порядок складання телефону зворотний.
2
Розбирання пізніших моделейСніміте задню кришку, витягніть карту пам'яті, сімку і акумулятор. Відкрутіть чотири гвинтика, фіксуючі панелі телефону. Візьміть ножик і з його допомогою акуратно зніміть задню панель. При цьому бажано, щоб шторка камери була відкрита. Лезо ножа краще далеко на засовувати, щоб нічого не пошкодити. Працюйте великою площею ножа, щоб не залишати слідів на корпусі.
3
Зніміть з засувок ліву і праву сторони, підніміть нижню частину кришки. Після цього приступите до зняття передньої панелі, це потрібно робити гранично акуратно. Зніміть захист, для цього потягніть її вбік слота для підключення зарядного пристрою. Від'єднайте шлейф плати клавіш, для цього встановіть ніж під кінець шлейфа і підніміть його легким рухом. Відкрутіть два болти над дисплеєм, від'єднайте шлейф дисплея аналогічно клавіатурі. Зніміть шлейф камери.
4
Отсоедините основну плату, яка тримається на засувках з корпусу телефону. Зробіть це дуже акуратно. Зніміть Fast Port, підключений до основи плати. Від камери від'єднайте шлейф і витягніть її. Зніміть вібромотор (сам мотор і гумку). Далі відклейте діоди ліхтарика, а також датчик шторки камери. Вони тримаються на спеціальному клеї. Акуратно витягніть блок, на якому знаходяться динаміки. Згідно з цим порядком дій ви можете розібрати Соні Еріксон пізніших моделей.