Як розібрати Samsung.

Розбирати різні моделі телефону Samsung потрібно в певній послідовності. Це позбавить від зайвих проблем і ускладнень при складанні, як і в ході подальшої експлуатації техніки.
Вам знадобиться
  • Дві викрутки зірочки розмірами TX.6 і TX.3, а також особливий інструмент для розбору корпусів, схожий на той, що використовується для розтину Nokia SRT-6.
Інструкція
1
Знімаємо задню панель мобільного телефону Samsung. Виймаємо батарейку, сім-карту, карту пам'яті. Відгвинчуємо наявні шурупи.
2
Використовуючи особливий інструмент розширюємо зазор між верхньою і нижньою частинами корпуса, обережно роз'єднуємо ці два вузли.
3
відчіплюватися шлейф, відкидаємо в сторону екран і материнську плату. Знімаємо другий шлейф, який знаходиться нижче. Після чого відкручуємо решта шурупи.
Зверніть увагу
Защіпки в мобільному телефоні Samsung виконуються з пластмаси, тому знімаючи корпус, потрібно діяти обережно. Інакше тендітні деталі виявляться зламаними. Інша небезпека - можливість подряпати або зламати сам корпус, пошкодити шлейфи. Тому діяти потрібно не з силою, а з розумом. Нижні гвинти можна помітити лише в тому випадку, якщо поставити плату перпендикулярно корпусу, після чого зняти платформу клавіатури і злегка змістити задню частину корпусу вниз.
Корисна порада
Спеціальний інструмент для розбору корпусів вдається знайти не завжди. Тому його можна замінити підручними засобами. Зокрема, тут підійдуть звичайна пластикова кредитна карта або плоска викрутка, яку попередньо потрібно обернути папером. Ці предмети збігаються по своїй товщині з необхідним інструментом і не дряпають корпус під час маніпуляцій.