Як розібрати iPhone. Як розібрати електронну сигарету.

iPhone - специфічний апарат. Багато його деталі приклеєні, а ряд вузлів знаходиться в незвичайних точках конструкції. Тому важливо дотримуватися порядок розбирання і велику обережність в роботі. Інакше не уникнути пошкодження окремих деталей, що неминуче призведе до подальших проблем під час зворотного збирання або експлуатації апарату.
Вам знадобиться
  • iPod opening tool, тонка викрутка, спеціальна присоска.
Інструкція
1
Відкручуємо зовнішні гвинти на корпусі. Знімаємо задню кришку iPhone, застосовуючи деяке зусилля і спеціальний інструмент iPod opening tool. Аналогічні дії виробляємо з передньою кришкою апарату.
2
Від'єднуємо шлейфи дисплея, сенсорної панелі і светосенсора. Знімаємо екран. Відкріпляли шлейф Dock Connector, прибираємо кнопки і роз'єм навушників.
3
Відкручуємо гвинти. Знімаємо материнську плату, фотокамеру, батарею.
Зверніть увагу
Не варто застосовувати силу при розбиранні iPhone. Це призведе лише до одного результату - ви пошкодите внутрішні елементи апарату. У спеціальних ремонтних центрах при роботі з деталями iPhone майстри використовують антистатичні рукавички і особливі пристрої для відведення статичної електрики. Справа в тому, що плати апарату дуже чутливі до дії статики і можуть вийти з ладу при істотних зарядах.Многіе деталі iPhone приклеєні, що вимагає обережного поводження з ними.
Корисна порада
Починати розбирання iPhone найкраще з виймання лотка для сім-карти. Це допоможе уникнути деформації внутрішніх елементів апарату і, як наслідок, утворення зазорів при зворотної сборке.Батарея в iPhone гнучка, приклеєна на міцну двосторонню стрічку. Виймайте її обережно, інакше не уникнути пошкодження.