Як зробити портативні колонки. Як востоновіть динаміки 10 ват.

Портативні колонки зручні у багатьох випадках. Щоб їх зібрати, буде потрібно певний набір елементної бази. Поетапна збірка забезпечує високу якість і точність процесу. Зручність представленої схеми полягає в тому, що можна замінювати одні елементи іншими. При цьому функціональність схеми залишиться достатньо високою.
Вам знадобиться
  • Мікросхема типу TDA2003 або аналогічні моделі; конденсатори на 10 мкФ, 100 мкФ, 0.1 мкФ, 470 мкФ; резистори на 10 Ом, 1 Ом, 1 кОм; динамік, паяльник припой з каніфоллю; акумулятори мобільного телефону.
Інструкція
1
Зібрати підсилювач на мікросхемі TDA2003, використовуючи схему і зазначені елементи.
2
Прикріпити до мікросхеми підсилювача радіатор. Щоб віддача тепла була високою, доцільно використовувати додатково термопасту.
3
Під'єднуємо до підсилювача харчування. Для цього застосовуємо 3 акумулятора для стільникових телефонів, які дають сумарне напруга 11.1 В.
4
Встановлюємо динаміки на 2 Ом (10Вт), 4 Ом (5 Вт), 8 Ом (2,5 Вт) або автомобільний на 4 Ом (40 Вт) типу PIONEER.
5
Закріплюємо пристрій в корпусі з дерева.
Зверніть увагу
При використанні каркаса з п'яти- і семишарові фанери колонки видаватимуть переважно низькі частоти. Зате на високих частотах звук виявиться дуже чистим.
Корисна порада
Використання зазначених елементів в схемі вигідно тим, що вони споживають малу кількість енергії, але забезпечують високу якість звуку, хорошу гучність і значну тривалість автономної роботи. Зібрати підсилювач можна на друкованій платі або картонці. Для корпусу колонок іноді використовують каркас від старих колонок.