Як зробити мотор на човен.

Щоб правильно встановити мотор на човен, необхідно розмістити його чітко по центру, добре закріпити на корпусі човна. Після чого перевірити баланс човна на плаву і відрегулювати дифферент. Таке поетапне виконання монтажної роботи забезпечить безпроблемну експлуатацію, охоронить в майбутньому від виникнення аварійних ситуацій.
Вам знадобиться
  • Інструмент для кріплення мотора.
Інструкція
1
Перевіряємо плавучість човна в стані спокою, використовуємо для цього максимальне завантаження. Рівень води в такому випадку повинен бути нижче вихідного отвору насадки глушника.
2
Кріпимо мотор на транце човна чітко по центру. Використовуємо для цього транцеві скоби та затискачі. Затискачі загортаємо щільно, до упору.
3
Перевіряємо баланс човна на плаву.
4
Регулюємо дифферент човна в залежності типу човна і гвинта.
Зверніть увагу
При експлуатації мотора необхідно періодично перевіряти фіксацію затискачів. В іншому випадку при ослабленні кріплення мотора виникає небезпека зсуву агрегату, отже, не виключена можливість аваріі.На транцевой скобі мотора закріпіть страхувальний трос, щоб не втратити мотор в екстреній ситуації.
Корисна порада
Щоб створити мінімальний опір води, необхідно забезпечити найменший кут відхилення площині ватерлінії човна від осі гвинта двигуна. Якщо мотор встановлений занадто високо, то гвинт буде обертатися в водно-повітряному середовищі, отже, човен не зможе добре розганятися, а мотор почне перегріватися. Якщо мотор встановлений занадто низько, то опір води виявиться більшим, значить, втрата потужності виявиться великий. Оптимальне положення мотора - при расстояніімежду днищем човни та антікавітаціонной пластиною мотора не більше 25мм.