Як зробити морозильну камеру.

У ряді комерційних приміщень - на складах, в магазинах - необхідно встановити морозильну камеру для зберігання продуктів. Зробити це нескладно, якщо придбати комплект збірно-розбірний морозилки і призвести її монтаж відповідно до керівництва. Важливо точно під'єднати кожну деталь і забезпечити герметичність всієї конструкції.
Вам знадобиться
  • Фурнітура у вигляді замку, ручки, ключів, прокладок, кріплення, петель, заглушок, а також накладка порогова, кріпильна скоба, клеммник; герметики пластичний, провід ПВС, ізолонових ущільнювач.
Інструкція
1
Збираємо статеві панелі, вибудовуємо перший кут морозильної камери. Споруджуємо стіну і формуємо другий кут. Виробляємо остаточний монтаж. Встановлюємо стельові панелі.
2
Монтуємо дверний проріз. Обробляємо силіконовою змазкою гумове кільце на штоку, встановлюємо поролонові прокладки на ручку двері, затягуємо болти.
3
Підключаємо обладнання, за допомогою якого в морозильній камері створюється необхідна температура. Це можуть бути вентилятори повітроохолоджувача, охолоджуючі батареї, повітроохолоджувачі з примусовим рухом повітря.
Зверніть увагу
Повітряне заморожування вимагає застосування потужних вентиляторів, що пов'язане із значним витратою енергії.
Корисна порада
Найбільш поширеним є повітряний заморожування, при якому продукти обдуваются циркулюючої повітряної масою. Вона створюється вентиляторами воздухоохладителя. Продукти в таких морозилках можуть зберігатися в піддонах, візках, контейнерах, на гаках.