Як зробити прозорим задній фон. Як зробити задній фон білим в фотошопі.

Часто для сайту потрібні зображення з прозорим фоном , так як на власному фоні сайту некрасиво виглядають картинки з білою квадратною облямівкою. І якщо навіть вдасться підібрати картинки з фоном , ідентичним фону сайту, то рано чи пізно, коли ви захочете змінити оформлення ресурсу, фон картинок вже не буде збігатися з кольором веб-сторінок.
Вам знадобиться
  • - Програма «Фотошоп»;
  • - картинка, у якої потрібно зробити прозорий фон.
Інструкція
1
Окройте потрібне зображення в програмі «Фотошоп». Подвійним клацанням на назві «Задній план» шару з картинкою зміните його назва на будь-яке інше. Це дозволить отримувати прозорий фону, а не білу підкладку після видалення непотрібних ділянок фотографії або малюнка. Змініть масштаб зображення інструментом «Лупа» так, щоб вам чітко було видно краю об'єкта, навколо якого необхідно видалити фон.
2
Якщо картинка спочатку має однорідний фон, то клацніть будь-де фону інструментом «Чарівна паличка». В результаті чого будуть виділені всі пікселі зазначеного кольору в рамках замкнутої області.
3
Якщо при виділенні фону інструментом «Чарівна паличка» обрана область заїжджає за краї об'єкта на картинці, то необхідно зменшити виділений ділянку інструментами "Прямолінійне ласо» + Alt, «Магнітне ласо» + Alt, "Прямолінійне ласо» + Alt, «Лассо» + Alt. Одночасне натискання клавіші Alt та інструменту для виділення виключає з раніше виділеної області потрібний елемент.
4
Якщо фон зображення вибрано «Чарівної паличкою» не повністю, то для виділення всієї потрібної області потрібно включити в раніше виділену область потрібні частини картинки. Для цього використовуйте інструменти "Прямолінійне ласо» + Shift, «Магнітне ласо» + Shift, "Прямолінійне ласо» + Shift, «Лассо» + Shift. Одночасне натискання клавіші Shift та інструменту для виділення включає в раніше виділену область потрібну ділянку.
5
Також можна виділити сам об'єкт на картинці інструментом «Перо», спочатку проклавши контур і відредагувавши його інструментом «Перо +», а потім натиснувши на праву кнопку миші і вибравши «Утворити виділену область». Для того щоб був виділений не предмет, а фон, потрібно виконати команду «Виділення - Інверсія».
6
Якщо виділено все фонове простір, і виділення не виходить за межі об'єкта на зображенні, видаліть виділене, натиснувши кнопку Delete.
Корисна порада
Якщо при спробі виділення фону виділеними виявляються і частини об'єкта на картинці, не прагніть виділити весь фон відразу, виділяйте простір частинами, так як це дозволить максимально наблизити зображення і виконати найбільш точне виділення країв предмета.