Як видалити прошивку.

Видалення прошивки буває необхідно для того, щоб встановити або більш стабільну версію, або більш нову. Безпосередньо саме видалення прошивки може розглядатися або як окрема дія, або в комплексі з дією по оновленню прошивки телефону. В обох випадках дії не становлять складності, прості у виконанні і не несуть ніякої небезпеки для телефону.
Інструкція
1
Перед тим, як видаляти прошивку телефону, переконайтеся, що всі особисті дані - повідомлення, фотографії, аудіозаписи і залежить телефонної книги - були скопійовані на комп'ютер. Для того, щоб видалити прошивку в рамках перепрошивки телефону, потрібна наявність спеціальних програм і оригінальних прошивок нарівні з тією, яку ви хочете використовувати. Все це можна з легкістю завантажити, використовуючи мережу інтернет.
2
Синхронізація телефону з комп'ютером, після чого за допомогою програм для перепрошивки видаліть прошивку , замінивши її на ту, яку ви хочете встановити натомість. Під час операції не натискайте на кнопки на панелі телефону і не від'єднуйте usb дріт від телефону незалежно від поведінки телефону.
3
У випадку, якщо ви хочете видалити всі дані, які не відносяться до прошивці, залишивши лише заводську версію, зверніться до виробника вашого телефону. Для кожної моделі телефону існує код, за допомогою якого ви можете обнулити прошивку , настройки та здійснити безліч інших дій - необхідно тільки ввести їх з клавіатури телефону. Вводите ці коди тільки будучи в повній упевненості, що кожен з них означає.
Зміна програми прошивки для будь-яких пристроїв - досить складна процедура навіть при наявності певних навичок у власника пристроєм. Якщо ви все ж зважилися перепрошити свою приставку Play Station Portable в домашніх умовах, уважно ознайомтеся з інструкцією в комплектації.
Вам знадобиться
  • - програма перепрошивки;
  • - кабель підключення пристрою до ПК;
  • - додатковий оригінальний акумулятор.
Інструкція
1
Придбайте додатковий оригінальний акумулятор виробництва компанії Sony і флеш-карту від 64 мегабайт. Якщо ви не знайдете потрібного акумулятора, ви можете переробити свій під прошивальний, а в подальшому використовувати будь-яку знайдену вами батарею, проте майте на увазі, що в цьому випадку ваш пристрій буде працювати менше заявленого часу.
2
Ознайомтеся з версіями програм прошивки ігрової консолі Play Station Portable, наприклад, на сайті http://pspiso.ru/proshivka-psp/. Зверніть увагу, що вони підходять далеко не для кожної моделі приставки. Кожна з них має певні відмінності, які характерні тільки для даної версії. Також, якщо ви власник «непрошіваемой» Play Station Portable, можете скористатися даною програмою http://pspiso.ru/proshivka-psp/19131-lcfw-660-me-130.html.
3
Коли ви визначитеся з програмою для своєї приставки, завантажте її в ваш комп'ютер. Розархівуйте скачаний файл і перевірте на наявність вірусів. Підготуйте ваш прошивальний акумулятор. Є два варіанти подальших дій, докладна покрокова інструкція для кожного з них доступна за наступним посиланням: http://www.pspgig.com/load/faq_po_pereproshivke_psp_s_pomoshhju_pandory/4-1-0-6666. Уважно дотримуйтесь вказівок в цій статті і, якщо не впевнені у своїх силах, краще всього довірте цю операцію фахівцям сервісного центру.
Зверніть увагу
Перепрошивка Play Station Portable позбавляє вас гарантії продавця, фірми виробника і постачальника, тому до закінчення терміну найкраще використовуйте стандартну версію програмного забезпечення консолі.
Корисна порада
Чи не перепрошивати пристрою до закінчення терміну гарантії.