Як зробити багаторівнева список. Як зробити багаторівневі заголовки.

Для того, щоб відформатувати текст по заголовкам, пунктів і підпунктів, зовсім необов'язково використовувати додаткове програмне забезпечення. Досить у вже наявному текстовому редакторі запустити автоматичну команду, відповідальну за те, як зробити багаторівневий список .
Вам знадобиться
  • Команда «Список».
Інструкція
1
Зайдіть в текстовий редактор Microsoft Office Word. Відкрийте у верхній панелі меню розділ «Формат». Знайдіть і клацніть команду «Список». Перед вами з'явиться нове вікно «Список», де ви зможете задати потрібний формат для вашого списку.
2
Перейдіть по вкладці «Багаторівневий», так як зробити багаторівневий список там можна автоматично, з вже готових прикладів. Виберіть підходящий варіант списку з певною структурою рівнів. Він може бути самий різний - від простих арабських номерів до римських цифр і прикрашають символів. Клікніть "Ok".
3
Якщо вам знадобиться змінити структуру багаторівневого списку, то натисніть внизу вікна кнопку «Змінити». У новому віконці «Зміна багаторівневого списку» встановіть для кожного рівня свій формат номера - шрифт, яку символіку, а також задайте положення маркера і тексту.
Зверніть увагу
У нових версіях Ворда функція "Багаторівневий список" придбала вид спеціальної окремої кнопки, яка розташовується на головній панелі, поряд з нумерованим списком і маркерами.
Корисна порада
Для того, щоб додати новий рівень у списку, натисніть кнопку «Більше». Для скасування внесених до списку змін клікніть «Скасувати».