Як зшити національний костюм.

Національний костюм - невід'ємна частина культури кожного народу. Він відображає індивідуальність і самобутність тієї чи іншої нації. У цій статті ми розповімо вам, як зшити російський національний костюм . Навряд чи він придатися на кожен день, але точно стане незамінним для різних ранків, вистав, виступів.
Інструкція
1
Русский костюм для дівчат - це біла сорочка з комірцем, об'ємними рукавами, а так же пишна довга спідниця до підлоги, або сарафан з довгою спідницею. Почнемо з народного сарафана. Виріжте прямокутник або трапецію з тканини. Довжину сарафана враховуйте обов'язково, а ширина може бути абсолютно будь-який. Прошийте тканину по боковому шву.
2
Зробіть шов на грудях. Це потрібно для того, щоб потім можна було вставити гумку і пришити лямки.
3
Приступайте до сорочки. Вона повинна бути з комірцем і воланами. Рукава зробіть вільними і пишними. Не забудьте про манжетах.
4
Головна відмітна особливість російського народного костюм а - це народні візерунки. Вишийте їх на сарафані або на білій сорочці. Основні кольори російського візерунка - синій і червоний.
5
Незамінним атрибутом російського національного костюм а є кокошник. Його можна зробити з картону. Виріжте шматок картону під розмір голови. Обшийте його атласною тканиною. Пришийте шифонову фату і прикрасьте перлинами або бісером.
6
Російський національний костюм для чоловіка - це сорочка і штани. Зшийте сорочку білого кольору з коміром-стійкою та манжетами. За бажанням можна вишити червоний візерунок. Голову чоловіка прикрашає чорна кепка з козирком, збоку на кепці красується чудовий червоний квітка.