Як вилікувати рак.

Друге місце серед причин смертності в світі займають онкологічні захворювання. Тому багато, кому ставлять цей страшний діагноз, впадають в депресію, вважаючи, що рак - це вирок. Однак в останні роки медицина стрімко розвивається. Нові розробки, сучасні препарати і прогресивні методи лікування дозволяють ефективно боротися із злоякісними пухлинами. Лікуванню зараз піддаються навіть ті види і стадії рак а, які вважалися невиліковними ще 20 років тому.
Інструкція
1
Запитайте у лікаря, чи є можливість боротися з вашим захворюванням хірургічним методом. Для лікування деяких видів рак а в початковій стадії досить радикального видалення пухлини. Якщо хвороба вже запущена, хірург під час операції крім основного освіти намагається видалити довколишні лімфовузли. Це дозволяє знизити ризик, а то й зовсім уникнути метастазування пухлини.
2
З'ясуйте, чи планується проведення хіміотерапії. Цей метод лікування дуже ефективний у боротьбі з багатьма видами рак а. Він дозволяє знищити не тільки основну освіту, а й віддалені метастази, що допомагає домогтися успіху у хворих навіть з самими запущеними стадіями. Детально розпитайте лікаря про те, які препарати будуть використовуватися і як боротися з побічними ефектами від терапії.
3
Поцікавтеся, показана Чи променева терапія для боротьби з вашим захворюванням. Вона також є перевіреним і ефективним методом лікування рак а. Побічні ефекти при даному виді терапії не так виражені, як при хіміотерапії, але все ж попросіть радіолога і онколога розповісти вам про обмеження і способі життя під час проведення лікування.
4
Дізнайтеся, чи є у вас показання до імунотерапії, і проводиться вона в медичному закладі, де ви знаходитесь. Цей відносно новий спосіб лікування новоутворень показав свою ефективність в комплексному лікуванні. Активізуючи ваш протипухлинний імунітет, терапія допомагає організму боротися з пухлиною і метастазами.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що всі народні способи лікування злоякісних пухлин є додатковими. Ніколи не відмовляйтеся від традиційного лікування, навіть якщо травники і екстрасенси обіцяють вам більш легкий і швидкий шлях до одужання. Немає досліджень, які доводять ефективність їх методів, тому відмова від стандартних протоколів лікування може коштувати вам життя.