Як вирівняти вміст.

На сьогоднішній день існує кілька стандартних варіантів, як вировнить зміст в текстовому редакторі. Знаючи їх, можна відформатувати навіть найскладніший текст - встановити червону рядок, виступи у формі маркерів або нумерованого списку, призначити кордону змісту. Після обробки ваш текст буде легко сприйматися читачами.
Вам знадобиться
  • Панель інструментів форматування тексту, розділ «Абзац».
Інструкція
1
Відкрийте ваш текстовий документ в редакторі Word. Виділіть мишкою ту частину тексту, яку ви плануєте правити. В меню «Формат» запустите команду «Абзац». У новому вікні, знайдіть верхнє поле «Вирівнювання». Далі стрілочкою встановіть положення - «по лівому краю», «по центру», «по правому краю» або «по ширині». Також, в сусідньому полі, задайте рівні, на які буде поширюватися дана функція.
2
Для швидкості вирівнювання можете скористатися панеллю інструментів форматування, так як вирівняти зміст там можна за допомогою кнопок, аналогічних командам розділу «Абзац». Якщо вам буде потрібно новий рядок, то перейдіть в середнє поле «Відступ». А якщо вам важливо зробити виступи, то використовуйте команди «Маркований список» і «Нумерований список», що знаходяться в панелі інструментів.
3
Крім наочної панелі інструментів форматування, в службовому вікні редактора передбачені вимірювальні лінійки з рухомими повзунками. Розташовуються вони по краях текстового документа, і виконують ті ж самі функції відступу і виступу. Просто пересуньте їх на потрібну вам позицію.
Корисна порада
Панель інструментів для форматування тексту міститься не тільки в текстовому редакторі "Microsoft Word", але і в інших текстових програмах - "WordPad", "Microsoft Works", "AbiWord".