Як укладати керамограніт.

Керамограніт дуже надійний і довговічний будівельний матеріал. Пол з керамограніта - суттєвий елемент будь-якого сучасного інтер'єру. Для того щоб його експлуатація була довгою, необхідно лише одного разу, під час монтажу зробити правильний вибір клею і якісно провести саму укладку плитки.
Вам знадобиться
  • Клей (2-х компонентний), захисні рукавички, шпатель (прямий, зубчастий і гумовий), рівень, губка, прокладка для поділу плит (у вигляді хрестика).
Інструкція
1
Перед початком укладання підготуйте поверхню. Поверхня зробіть рівною за допомогою цементних плит або за допомогою стяжки підлоги і очістіте.Нанесіте клей на підлогу і на основу керамогранита. Розчин клею попередньо розмішайте відповідно до зазначеної інструкції.
2
На підлогу клей розмазуйте рівномірно за допомогою зубчастого шпателя, утворіть своєрідні борозни розташовані паралельно сторонам плитки. Основу плитки обмажте більш тонким шаром клею (3 мм). Клей наносите рівномірно, без повітряних бульбашок, щоб уникнути утворення пустот і подальшої деформації плитки внаслідок можливого удару.
3
При укладанні кожну наступну плитку ставте на ребро до краю попередньої, і лише після цього опускайте клеїть розчином на підлогу. Для оберігання міжплиткових пазів від заповнення розчином і збереження однаково відстані між плитками користуйтеся спеціальними роздільниками - хрестиками. Зайвий розчин в пазах видаляйте вологою ганчіркою.
4
Після затвердіння розчину почніть заповнення швів. Розчин для фугування розмішайте з водою і рознесені масу гумовим шпателем, навскоси лініях швів. Надлишки видалите вологою ганчіркою.
5
Після висихання обережно, не вимиваючи розчин, протріть плитку наскос лініях швов.Очістіте всю поверхню покриття миючим раствором.Пользоваться покриттям підлоги можна через 3-4 дні після того, як керамограніт буде повністю покладений.