Як прикрасити люстру. на люстрі плафон зламався, що можна зробити.

Часом хочеться якось, хоча б трохи, урізноманітнити інтер'єр свого житла. Наприклад, якось видозмінити, прикрасити люстру . Якщо на носі Новий рік, то ясна річ, прикрашати будемо серпантином, золотистим дощиком, кольоровими кульками та стрічками. Але якщо новорічна тематика ще не актуальна, можна включити фантазію і придумати якусь власну ідею прикраси основного освітлювального приладу кімнати.
Інструкція
1
Краще візьміть стару люстру , з якою буде не шкода експериментувати, видозмінюючи і прикрашаючи вже існуючі на ній плафони, або придбайте нову недорогу. Бажано, щоб люстра була невеликого розміру, або вам доведеться її трохи розібрати для кріплення нашого декору, можливо аж до патрона з лампочкою.
2
Для початку підготуйте жатую папір для виробів або візьміть готові штучні квіти різних відтінків, кільце (дерев'яне або пластикове) діаметром приблизно 30 см, білий папір достатньої щільності, дерев'яні або пластикові намистини, білі нитки і клей.
3
Якщо нема в наявності підходящих намистин, використовуйте нарізані соломинки від коктейлів, якщо немає кільця, також виготовте його з щільного картона.В кільці виконайте 6 отворів на однаковій відстані, а між ними ще 6. Якщо у вас є готові штучні квіти, то в кожен отвір закріпіть по одній квітці (наприклад, за допомогою клею). Якщо готових квітів немає, зробіть їх з жатой паперу.
4
Зробіть 6 підвісок довжиною до 50 см, поперемінно чергуючи паперові круги і намистини. Закріпіть їх на кільці в отвори між квітами.
5
Виготовте ще 6 підвісок по 20 см в довжину. Закріпіть їх в ті ж отвори, на кінцях розмістіть яскраві квіти. Цей декор стане нижньою частиною вашої люстри.
6
Прикріпіть дану конструкцію до абажуру вашої люстри. Якщо це неможливо, повністю демонтуйте люстру до патрона з лампою і виготовте верхню частину люстри з таких же 30 см підвісок, які в свою чергу закріпіть на патрон, а потім підвісьте на них раніше виготовлену нижню частину люстри, зміцнивши підвіски на кільці навпроти цветов.На цьому ваша декоративна люстра готова.