Як прикрасити вітальню.

Декорування вітальні краще приурочити до загального ремонту свого житла, оскільки виготовлення багатьох прикрас вимагає підготовчих робіт, які можуть відбитися на вже готовому ремонті вітальні негативно.
Інструкція
1
Якщо вітальня у вас розташована в дуже великому, на вашу думку, приміщенні, прикрасьте її за допомогою фальш-колон або пілястрів. Це дозволить візуально зменшити приміщення і до того ж розбити його на окремі функціональні зони.
2
Створіть в стінах вітальні неглибокі ніші для розміщення в них фальш-коробів з вбудованим підсвічуванням. У ці фальш-короби розмістіть квіти або інші прикраси інтер'єру.
3
У середню частину фальш-стіни розмістіть LCD телевізор, а в нижню - вбудовані полиці або камін.Для зонування вузькою і довгою вітальні виготовте арочні отвори.
4
Прикрасьте стелю вітальні за допомогою ліпнини. В міжкімнатні двері вставте вітражі, замість звичайних стекол. При бажанні «пожвавите» стіни кімнати підібраним під шпалери бордюром по всьому периметру потолка.Еслі же при ремонті ви використовували фарбування, а не шпалери, і тепер хочете щось зробити зі своїми голими кольоровими стінами, замініть їх фотообоями.
5
Якщо ви є любителем графіті, нанесіть малюнки на стіни за допомогою спеціальних акрилових фарб всіх кольорів і відтінків, або ще краще, люмінесцентними фарбами.
6
Картини підбирайте відповідно до настінним покриттям, якщо воно не ідеально однотонне, то вибирайте картини в широкій рамі. Великі картини вішайте похило, на рівні трохи вище очей, невеликі - на рівні очей.
7
Листівки, сімейні фотографії розвішуйте групами або у вигляді колажу, намагайтеся розміщувати в однакових рамках і з однаковими размерамі.Для сувенірів, колекцій, нагород виготовте і розмістіть спеціальну полицю на стіні, бажано з підсвічуванням.