Як зібрати електрогітару.

Збірка електрогітари - справа досить копітка і трудомістка. Тут важливо не випускати з уваги дрібниць, щоб результативне звучання гітари було максимально наближене до «брендовому» гітарного звучання, а сам виріб виглядало охайно і навіть оригінально.
Вам знадобиться
  • дерев'яний корпус для гітари
  • основні складові гітари
  • лак
Інструкція
1
Приготуйте дерево для створення корпусу, струнодержатель, звукознімач, змінний резистор, гніздо, гриф, струни. Можливо, буде потрібно полістирол для кріплення дроти і гудзики для ременя.
2
Накресліть на деревині майбутню форму корпусу гітари. Випиляєте її. Пофарбуйте або покрийте лаком.
3
Додайте деталі майбутнього струнотримача прямо перпендикулярно лініям симетрії. При цьому відстань від регулятора положення майбутніх струн до дванадцятого лада має бути рівним відстані від самого верхнього поріжка до того ж дванадцятого лада. Відзначте олівцем точки, які згодом будуть отворами під гвинтики струнотримача. Приберіть деталі струнотримача. Просвердлите отвори.
4
Візьміть звукознімач і визначте, для якій позиції він призначається: Neck, як правило, кріпиться у грифа, в середині - Midi, у струнотримача - Brige. Звукознімач кріпиться так, щоб всі струни проходили безпосередньо над його штирьками. У тому випадку якщо штирьків немає, струни не повинні виходити за межі звукоснимателя. Зробіть поглиблення в корпусі. Аналогічно робиться поглиблення і для резистора.
5
Встановіть звукознімач, проведіть провід по канавці (заглибинах).
6
Зробіть з полістиролу подобу декоративної панельки. На полістиролі закріпіть провід.
7
Поставте на місце струнодержатель.
8
Прикрутите гриф і натягніть струни. Гриф прикручується за допомогою шурупа таким чином, щоб сам гриф в готової гітарі розташовувався посередині вироби.
9
Завершальним етапом складання електричної гітари є настройка її звучання. Це можна зробити самостійно або за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. Після чого можна прикріпити до корпусу гітари ґудзички для ременя. Гітара готова до гри!