Як зробити літаючий вертоліт. Як зробити паперовий літаючий вертолетик.

Іграшковий літаючий вертоліт - мрія будь-якого хлопчиська. Зараз прилавки магазинів заставлені найрізноманітнішими радіокерованими літаками, але ж цікавіше спробувати зібрати такий вертоліт самому.
Вам знадобиться
  • алюмінієвий фюзеляж, бальза, наждачний папір, клей, ніж, напилок, плоскогубці, пульт з проводом USB
Інструкція
1
Для початку зробіть креслення макета вертольота на аркуші паперу, а потім в натуральну величину на щільному матеріалі. Виріжте шаблон з щільного матеріалу, наприклад, картону або фанери, щоб зручно було переносити його на алюміній.
2
Виготовте фюзеляж і лопаті вертольота з алюмінію. Цей метал найкращим чином підійде для будівництва вертольота завдяки своїй міцності і легкості. Одягніть деталі вертольота в металевий контур. Склейте всі деталі між собою. Зачекайте, поки клей остаточно висохне.
3
Приступайте до обклеювання фюзеляжу бальзам. Це справа копітка, але результат того вартий. Зачекайте, поки всі деталі як слід просохнуть. Після цього приступайте до виготовлення лопатей вертольота. Їх також зробіть з алюмінію, обклеївши бальзам. Приготовлені лопаті приєднаєте до вертольота.
4
Коли вертоліт готовий, постає питання про те, як зробити його літаючим. Тут нам допоможе комп'ютер. Придбайте в магазині пульт з проводом USB для симулятора радіокерованих вертольотів.
5
Підключіть пульт через USB-роз'єм до вашого комп'ютера. До такого пульту додається відповідне програмне забезпечення, яке дозволить вашому вертольоту стати маневреним. Після установки програмного забезпечення в меню "Налаштування" задайте алгоритм маневрів вашого вертольота і насолоджуйтеся вищим пілотажем!