Як зробити найпростішу гру.

Іноді буває приємно потішити себе і своїх друзів простий настільною грою. Таке заняття може допомогти провести вільний час між шкільними уроками, під час очікування рейсу в аеропорту або під час тривалої поїздки в поїзді. Для того щоб грати в настільні ігри, не потрібно спеціальний ігрове поле і фішки фабричного виготовлення. Досить простих підручних матеріалів.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, авторучка
Інструкція
1
Візьміть звичайний аркуш зі шкільного зошита. Можна взяти здвоєний лист, тоді гра вийде більш тривалою. Складіть лист таким чином, щоб лінія згину не проходила по готовим лініях, симетрія нам ні до чого.
2
Грають двоє. Складений навпіл аркуш являє собою ігрове поле. Кожен з гравців авторучкою або олівцем малює на своїй половині поля власну «армію». Це можуть бути схематично зображені танки розміром в дві клітинки, мотоцикли з встановленими на них кулеметами, гармати і навіть окремі бійці, яких теж можна зобразити схематично у вигляді хрестиків.
3
Кількість одиниць живої сили і техніки обговоріть перед початком гри. Обидві армії повинні бути рівні за силою, а ось розташовувати їх на своєму боці можна абсолютно по-різному, керуючись своїми міркуваннями про тактику і стратегію наступальних дій.
4
Право першого ходу визначте жеребом. Гравець малює на своєму боці поля «постріл» (невеликий зафарбований чорнильний гурток). Потім аркуш паперу складається вдвічі і «постріл» закрашивается зі зворотного боку аркуша. Отримуємо чіткий відбиток на стороні супротивника. Якщо «постріл» влучив у бойову одиницю противника, вона вважається ураженої і вибуває з гри. При цьому гравець отримує право на наступний хід - до тих пір, поки не промажет. Виграє той, хто першим знищить армію супротивника.
5
Головне в цій грі - максимально широко розставити свої війська не занадто близько до кордону ігрового поля (щоб позбавити противника орієнтирів). Зазвичай після невеликої пристрілки гра починає розвиватися стрімко і триває не більше 10 хвилин. Після короткого перепочинку і підрахунку бойових втрат можна братися за наступний аркуш паперу, відточуючи майстерність полководця.
Корисна порада
Гра піде цікавіше, якщо папір не буде розлініяна - в цьому випадку складніше визначати місце для розташування свого «пострілу» .Ігрокі можуть мати авторучки з чорнилом різних кольорів (наприклад, синього і червоного), це зробить гру більш наочною.