Як зробити регулятор напруги.

В наш час, коли з'являється безліч необмежених можливостей, ми часто не користуємося цим. Якщо нам необхідно купити техніку або який-небудь інструмент, ми купуємо, не замислюючись, що це ми можемо зробити самостійно, володіючи лише незначними знаннями і певними кресленнями. Для цього вам не потрібно бути кваліфікованим техніком і інженером, достатньо тільки певних підказок і інформації про ту чи іншої деталі, і, звичайно ж, самі деталі майбутньої техніки чи апарату.
Вам знадобиться
  • Корпус блоку мікрокалькулятора, тиристор, діоди, змінний резистор, стабілітрон, вилка розетки, розетки, потенціометр.
Інструкція
1
Змонтуйте корпус майбутнього регулятора напруги. Конструкцію з необхідними деталями зберіть в корпусі від блоку включення мікрокалькулятора, тим самим вони всі зможуть там поміститися.
2
електроізолюючими все незахищені деталі. Для цього може послужити плівка від старих конденсаторів або резисторів.
3
Увімкніть тиристор в діагональ моста, складеного з діодів. Це керований ключ, який буде відкриватися при розряді конденсатора допомогою обмежувального резистора і керуючий перехід тиристора при включенні переключающего діода. Напруга, при якому тиристор буде включатися, слід регулювати потенціометром. Можна замінити переключающий діода на стабілітрон, проте в цьому випадку зменшитися діапазон регулювання напруги на навантаженні.
Зверніть увагу
Слід дотримуватися техніки безпеки при роботі з електричними приладами.
Якщо на стабілізатор подати змінюється вхідна напруга, то значення того ж параметра на його виході буде майже незмінним. Це дозволяє живити різні прилади від джерел з нестабільними параметрами ціною деякої втрати коефіцієнта корисної дії.
Інструкція
1
Щоб зробити ферорезонансний стабілізатор напруги, візьміть трансформатор, первинна обмотка якого без будь-яких негативних наслідків для себе витримує напругу, в кілька разів перевищує вхідний. Послідовно в ній включите паперовий конденсатор, ємність якого підберіть експериментальним шляхом таким чином, щоб резонансна частота контура, утвореного цим конденсатором та первинної обмоткою, виявилася дорівнює частоті живильної мережі. Конденсатор також повинен витримувати напругу, в кілька разів перевищує вхідний. Пов'язано це з тим, що при резонансі воно значно підвищується. Вторинну обмотку розрахуйте таким чином, щоб саме при такому, підвищеній напрузі на первинній обмотці напруга на вторинній дорівнювало необхідному. Використовуйте такий стабілізатор тільки в мережах змінного струму і тільки за умови стабільної частоти. Спільно з генератором, обладнаним ДВС, такий стабілізатор працюватиме дуже погано.
2
Для виготовлення параметричного стабілізатора постійної напруги візьміть стабілізуючий елемент - газовий або напівпровідниковий стабілітрон. Останній включите у зворотній полярності, оскільки в прямій він відкривається як звичайний діод. Послідовно включите резистор, опір якого розрахуйте за формулою: R = (Uвх-Uст)/(Iст + Iн), де Uвх - вхідна напруга, Uст - напруга стабілізації, I - струм стабілізації, який можна взяти близьким до струму навантаження, Iн - струм навантаження.
3
Стабилитрон візьміть розрахований на максимальний струм не менше суми Iст і Iн. Потужність резистора розрахуйте за формулою: P = (Uвх-Uст) (Iст + Iн) .Перед розрахунками всі одиниці переведіть в систему СІ, і результати вийдуть в ній же. Вихідна напруга зніміть зі стабілітрона.
4
Щоб зробити компенсаційний стабілізатор постійної напруги, візьміть мікросхему 7805, 7806, 7809, 7812 або 7815, в залежності від того, яке вам необхідно напруга на виході (відповідно, 5, 6, 9, 12 або 15 В). Встановіть її на крупний тепловідвід. Візьміть два оксидних конденсатора ємністю 1000 мкФ, розраховані на напругу в 25 В. Мінусові висновки обох конденсаторів підключіть до другого висновку мікросхеми, плюсової висновок першого конденсатора - до її висновку 1, плюсової висновок другого - до її висновку 3. Паралельно кожному з оксидних конденсаторів включите по керамічному будь-якої ємності. Візьміть джерело нестабільної напруги, що перевищує необхідну стабільне приблизно на чотири вольта. "Плюс" його підключіть до висновку 1 мікросхеми, "мінус" - до висновку 2. З виведення 3 зніміть позитивний полюс стабільного напруги, з виводу 2 - негативний. Максимальний вихідний струм для мікросхем 7805 і 7806 дорівнює 3 А, для інших - 1,5 А. Для мікросхем з буквами M і тим більше L в середині позначення він значно менше.
Зверніть увагу
Ніколи не працюйте під напругою.