Як створити свій віртуальний гаманець. організація віртуального гаманця на сайті.

Все більша кількість користувачів на сьогоднішній день починає працювати з платіжними системами в інтернеті. Якщо ви зіткнулися з необхідністю створення свого віртуального гаманця, вам слід знати декілька факторів, які допоможуть убезпечити ваш рахунок надалі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для того щоб створити свій віртуальний гаманець, вам необхідно зареєструватися в одному з платіжних сервісів. Так як на сьогоднішній день існує досить багато платіжних систем і реєстрація в кожній з них може відрізнятися своїми особливостями, розглянемо створення віртуального гаманця в загальних рисах.
2
Реєстрація в платіжній системі. Щоб створити свій віртуальний гаманець, відкрийте сторінку пошукового сервісу і введіть запит «платіжні системи». Найбільш популярними на сьогоднішній день є такі сервіси, як Яндекс.Деньги (money.yandex.ru) і WebMoney (webmoney.ru). Ви ж можете вибрати інший сервіс. Після того, як ви виберіть платіжну систему, натисніть кнопку «Зареєструватися» або ж «Реєстрація», яку ви побачите на головній сторінці сервісу.
3
Далі вам потрібно буде ввести інформацію про себе. На стадії реєстрації вказуйте виключно свої реальні дані. Вигадана прізвище або ім'я згодом можуть зіграти з вами злий жарт. Придумайте логін для входу, а також пароль доступу до гаманця. Не призначайте пароль, який вже використовується на будь-якому іншому сервісі. Для початку придумайте хаотичну комбінацію цифр і букв у різному регістрі і запишіть її на аркуш паперу. Після цього призначте пароль, републікуючи її з аркуша. Так ви його не втратите.
4
Ніколи не зберігайте на своєму комп'ютері файли, які міститимуть дані доступу до вашого профілю в платіжній системі. Ви можете гарантувати безпеку вашого рахунку, зберігаючи всю інформацію на флешку, або ж, переписуючи її на аркуш із зошита.