Як скинути аську на комп.

Щоб отримати клієнт ICQ на свій комп'ютер , вам достатньо завантажити інсталятор програми з будь-якого ресурсу в інтернеті. Варто зауважити, що необхідно виконати ряд певних дій для виключення можливості зараження вашого комп'ютер а вірусом в результаті завантаження програми.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Підключіть комп'ютер до інтернету і відкрийте головну сторінку будь пошукової системи. Тут вам належить ввести запит «скачати icq на комп'ютер » у відповідне поле сервісу. Пошуковик надасть вам безліч ресурсів, на яких ви зможете завантажити інсталятор ICQ на свій комп'ютер . Після завантаження програми необхідно перевірити її на наявність шкідливих скриптів.
2
Відкрийте папку, в яку раніше був завантажений інсталятор програми. Клікніть по установникові правою клавішею мишки і виберіть опцію перевірки файлу на наявність вірусів (дана функція видна в тому випадку, якщо на ПК встановлено антивірусне ПЗ). Якщо антивірус не виявить у додатку загроз для комп'ютер а, ви можете користуватися скачаним додатком. Щоб встановити аську на комп'ютер , вам потрібно виконати наступні дії.
3
Наведіть курсор мишки на іконку завантаженого інсталятора і клацніть по ній двічі лівою кнопкою. Через деякий час на робочому столі з'явиться вікно установки ICQ. Тут вам потрібно задати коректний шлях для інсталяції програми (можете залишити даний параметр незмінним). Також на даній стадії установки ви можете змінити налаштування, що стосуються інтеграції додаткового програмного забезпечення для інтернет-оглядача, а також змін у ньому. Виставивши необхідні параметри, натисніть кнопку «Встановити». Через пару хвилин ви зможете скористатися встановленою програмою. Для цього досить увійти в неї, використовуючи особисті дані користувача (логін і пароль).