Як зробити відступ тексту. Як зробити абзац в ворде 2007.

При якісному форматуванні змісту текстового документа, будь то звіту по роботі або навчального матеріалу, вам можуть знадобиться професійні команди текстового редактора з розділу «Абзац», такі як зробити відступ тексту та багато інших. Завжди використовуйте їх для належного оформлення своїх праць.
Вам знадобиться
  • Команда «Абзац».
Інструкція
1
Перейдіть в редакторі тексту Microsoft Word у верхнє меню «Формат». Клікніть пункт «Абзац». Виникне нове віконце «Абзац», де вам потрібно буде клацнути по вкладці «Відступи і інтервали». В середині вікна знайдіть поле «Відступ».
2
Задайте розмір відступ а з лівого і з правого боку. Він обчислюється в сантиметрах. В сусідньому віконці встановіть параметри першого рядка. Виберіть «Відступ». Вкажіть точний розмір, клікаючи по стрелочкам. Натисніть "Ok".
3
Також можете скористатися елементами форматування, що входять до складу панелі інструментів. Називаються вони «Виступ» і «Відступ», і виглядають у формі квадратних кнопок з схематичним малюнком у вигляді стрілочки і абзацу. Клацніть по кнопці «Відступ», щоб змінити його величину.
Зверніть увагу
Не шукайте в редакторі тексту Microsoft Office Word 2007 року випуску розділ «Формат» і команду «Абзац», так як зробити відступ тексту там можливо тільки в розділі «Розмітка сторінки». Вам знадобиться поля «Абзац» і «Параметри сторінки».