Як зшити рюкзак своїми руками. Як зшити дитячий рюкзак.

Змайструвати якусь річ своїми руками не так вже й складно. Головне - це бажання творити і вчитися новому. Наприклад, зшити рюкзак самостійно досить-таки просто.
Вам знадобиться
  • Щільна тканина, швейні приналежності, фурнітура, матеріали для обробки, стрічка-липучка (5 см), люверси (4шт), коса бейка (2 м), шнурок (30 см), маленький шматочок флізеліну.
Інструкція
1
Для початку зберіть всі необхідні матеріали. Бажано вибирати досить щільну тканину для того, щоб рюкзак тримав форму. Можна пошити рюкзак, наприклад, зі старих джинсів.
2
Викройте всі необхідні деталі: овальний шматок для дна (20х12 см), два прямокутних шматка (30х25 см), квадрат для кишені (15х15 см), дві лямки (54х4 см), клапан (20х10 см), шматок для ручки (20х3 см). Майте на увазі, що в зазначених розмірах деталей припуски на шви вже враховані.
3
Обробіть краю всіх викроєних деталей на оверлок або швом "зигзаг".
4
Сшейте всі деталі в наступному порядку. Обробіть Бейко краю кишені. Пришийте його на лицьову сторону прямокутника. Далі зшийте шви з боків основних деталей, обробіть Бейко верхній зріз. Також обробіть косою Бейко краю клапана.
5
Приступаємо до лямок. Виворотом наверх складіть в ширину деталі лямок. Зшийте їх, потім виверніть і пропрасуйте. Аналогічним чином зробіть і ручку. Приклейте флизелином дно. До верхнього зрізу задньої деталі рюкзак а приточив ручку, клапан і лямки. До нижнього зрізу цієї ж деталі приточив лямки, а потім пришийте дно. Тіло рюкзак а готово. Залишилися лише невеликі доопрацювання.
6
Пробийте по два люверса з обох сторін. Пришийте шнурок. На лицьову сторону рюкзак а і на виворіт клапана пришийте стрічку-липучку. Таким ось нескладним чином можна пошити оригінальний рюкзачок своїми руками , а також подарувати друге життя своїм старим джинсам.
Рюкзачки дозволяють брати з собою на звичайну або велосипедну прогулянку необхідні речі, не займаючи при цьому руки. Малюк із задоволенням накине на плечі лямочки рюкзака, які регулюються по довжині. Якщо виконати додаткові шлевки, то рюкзак можна буде закріпити на багажник або кермо велосипеда.
Вам знадобиться
  • - Однотонна щільна тканина;
  • - підкладкова тканина;
  • - тонкий синтепон;
  • - застібки - карабіни;
  • - текстильна стропа;
  • - контактна стрічка;
  • - застібка - блискавка.
Інструкція
1
Розкроїте з верхньої тканини дві основні деталі рюкзака, залишаючи на припуски по півтора сантиметра. Основна деталь являє собою прямокутник, із закругленими у верхній частині кутами. На передній частині зробіть аплікацію або пришийте накладної кишеню, відстрочити деталі в край.
2
Розрахуйте довжину бічної сторони рюкзака, що буде дорівнює периметру прямокутника, що лежить в основі двох вже розкроєних частин. Розділіть вийшов розмір навпіл. Одна половина бічній частині утворює дно, другу половину (верхню бічну деталь) виконайте у вигляді двох деталей, між якими буде вшита блискавка.
3
На даному рюкзаку лямки легко відстібаються, тому необхідно зшити невеликий кишеню для зберігання лямок. Пришийте його до деталі дна. Зі стропи зробіть шлевки, за допомогою яких рюкзак можна буде вішати на кермо велосипеда. Краї деталей оплавьте на вогні, щоб не розпускалися волокна. Пришийте на кінці шлевок по відрізку контактної стрічки (липучки). Пристрочите шлевки до задньої деталі рюкзака.
4
Пришийте на лицьову сторону двох деталей, що утворюють верх боковини рюкзака застібку-блискавку. Потім відігніть тканину і приметайте її близько до краю. В кільце з'єднайте дно з деталлю верху. До задньої частини рюкзака приметайте стропу, протягнути в рамки: дві з боків верхньої частини і дві - з боків нижньої. Між верхніми деталями пришийте ручку. Зшийте разом деталі рюкзака, потім виверніть на лицьову сторону і відстрочити в край.
5
Простьобаний відріз приготовленої підкладкової тканини синтепоном і зшийте з неї точну копію рюкзака. В місцях пришивання блискавки відігніть припуски на виворітну сторону і приметайте. Вставте підкладку в рюкзак і в місці пришивання блискавки акуратно з'єднайте. Відстрочити шов в край по лицьовій стороні. Кінці лямок вставте в рамочки карабінів і приєднайте їх до рюкзака.