Як зробити верстат для шлакоблоку. Як зробити плошатку для шлакаблока.

Шлакоблок являє собою будівельний стіновий блок, який отримують методом пресування бетону в поєднанні з вібрацією. До складу бетону при виробництві шлакоблоку включають шлак, злу, відходи горіння деяких матеріалів. Виготовити установку для виготовлення шлакоблоку ви можете самостійно.
Інструкція
1
Конструкція верстата для виготовлення шлакоблоків включає металеву форму на 4 блоки. Найбільш часто зустрічаються форми розміром 190х390 мм. Для утворення пустот в форму занурюються овальні стрижні (підійдуть звичайні металеві труби).
2
Металеву форму встановіть на рівному майданчику, присипаною піском. Встановіть в форму стрижні для утворення пустот.
3
Тепер залийте в форму шлако-цементну суміш. До складу суміші можуть входити будь-які доступні вам матеріали: відсів щебеню, відходи цегли, оброблені тирса, керамзит, піщано-гравійна суміш. Розчин бажано приготувати в бетономішалці, але можна зробити це і вручну лопатами в підходящої ємності.
4
Увімкніть вібратор для ущільнення суміші. У самому простому виконанні в якості вібратора можна використовувати перфоратор в режимі вібрації. Ущільнення суміші виробляєте протягом 20-30 секунд.
5
Після ущільнення суміші зніміть форму, піднявши її вертикально вгору, і перенесіть на вільне місце поруч. Продовжуйте процес до тих пір, поки є в наявності суміш і вільне місце на майданчику. Наприкінці робочої зміни шлакоблоки можна перенести для сушки під навіс.