Як скласти усний іспит. Як здати іспити якщо не вчив.

Усний іспит - складне випробування для людини, що не вміє говорити на публіці. А хочеться здати успішно. Є кілька правил здачі іспит а. По-перше, потрібно вивчити предмет. Але якщо вчив, а впевненості немає, не варто падати духом.
Вам знадобиться
  • терпіння, пам'ять і бажання вивчити предмет
Інструкція
1
Необхідно внутрішньо налаштуватися. Повірити в себе, що ти знаєш. Підходити до викладача впевнено. Квиток теж витягати відразу без коливань. Прочитавши квиток, не варто відразу думати, що це питання вам не відомий. Не лякайте себе заздалегідь. Якщо ви щось вчили, можливо, ви згадайте необхідні фрази. Не впадайте в паніку. Отже, спокійно говорите викладачеві номер. Можете навіть посміхнутися. Ідіть і готуйтеся.
2
Проаналізувавши квиток, накидайте відповідь на папері. Не поспішайте. Сосредоточьтесь.Проговорите про себе відповідь. Збудуйте красиві фрази, щоб не мекати. Якщо зовсім нічого не пригадується, накидайте відповідь того, що знаєте, прив'язуючи це до питання. На хвилину, уявіть, що ви зараз будете розмовляти зі своїм кращим другом. Ви повинні йому висвітлити відповіді на дані питання. Повірте, так легше відповідати. Набагато важче зосередитися, якщо весь час думати - зараз мене завалять. Викладачеві зовсім ні до чого вас валити. Він радий поговорити з вами, якщо ви хоч трохи володієте його предметом.
3
Ідіть відповідати, коли ви відчуваєте, що готові. Але не засиджуйтеся до останнього. Це може зіграти проти вас. От ви сіли до викладача. Дивіться на нього впевнено. Подумки або навіть вголос прочитайте питання. І починайте відповідати, як ніби ви знаходитесь в дружній компанії. І просто доводите свою точку зору на дане питання. Говоріть, якщо годі й монотонно. Говоріть чітко і ясно. Якщо по погляду викладача ви розумієте, що відповідь не зовсім вірний, можете обіграти фразу. Сказати, що є така думка, але ви з ним не зовсім згодні. Намагайтеся починати відповідь з теми, яку знаєте і розкривайте її якомога повніше. На друге запитання залишиться менше часу, що вам і потрібно. Доповнюйте відповідь відомостями не тільки з навчальної програми. Якщо ви що-небудь читали на цю тему, можете вказати думку автора і книгу. Люди, які читають не тільки навчальний матеріал, виглядають більш ерудованими.
Зверніть увагу
Не звертайте уваги на всякі прикмети, вірте собі.
Корисна порада
Постарайтеся виділити час на підготовку до іспиту.