Як захистити ICQ.

У сучасному світі системою миттєвих повідомлень користуються багато людей. Найпопулярнішою мережею є ICQ. У зв'язку з такою популярністю також з'являється інтерес до злому і перепродажу різних номерів. Багато користувачів задаються питаннями про те, як захистити свій ICQ номерок. Зробити це досить просто, головне дотримуватися основних правил.
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет, Антивірус
Інструкція
1
Насамперед, завантажте офіційну версію програми ICQ 7.5, яка в онлайн режимі доступна для всіх користувачів абсолютно безкоштовно.
2
Далі варто задуматися про пароль. Він повинен складатися з різних букв, цифр, знаків. Ніколи не пишіть в ньому свої дані, оскільки зловмисник зможе знайти інформацію. Найоптимальнішим варіантом є створення восьмизначного пароля.
3
Створіть для свого номера спеціальний електронний ящик, який в критичних випадках служитиме вам надійною опорою у відновленні. Зробити це можна на офіційному сайті ICQ.
4
Якщо ви заходите в мережу з комп'ютера, то використовуйте антивірусні програми, які будуть захищати весь мережевий потік від різних загроз.
5
І останнє. Ніколи не приймайте в мережі незнайомі файли, так як зловмисники такими способами зламують будь номерки. Дані файли являють собою автоматичні віруси, які шукатимуть паролі на жорсткому диску. В цілому можна сказати, що захистити свій ICQ номерок не складно, просто потрібно дотримуватися цих правил.