Як зшити шубу з норки. норкова шуба зшити.

Ще в давні часи хутро вважався символом розкоші, багатства, достатку. Носити хутряні вироби могли собі дозволити тільки дуже багаті люди з вищих верств суспільства. Норкова шуба і в наш час є дорогим задоволенням, яке по кишені далеко не кожній жінці. Якщо на даний момент фінанси не дозволяють зробити вам таку велику покупку, але нав'язлива мрія стати володаркою норковій шуби не покидає вас - не впадайте у відчай! У цій статті ми розповімо вам, як можна пошити шубу з норки своїми руками, витративши на це значно менше коштів.
Інструкція
1
Для пошиття шуби потрібні шматки норки. Але де ж їх узяти? Якщо у вас вони є - чудово. Але якщо ні - не біда. Дайте оголошення в газеті про покупку вживаних норкових шапок і комірів за низькою ціною. Можете не сумніватися, що багато людей відгукнуться на вашу пропозицію. Більшість людей намагаються позбутися непотрібних уже хутряних виробів хоча б за якісь гроші.
2
Куплені норкові шапки і коміри акуратно розпоріть і добре виперіть. За необхідності, промажьте жиром шкіру зсередини. Покладіть сушити. Сушити хутро бажано в розтягнутому вигляді. Тому візьміть дошку і приколоти до неї шкури.
3
Далі виберіть фасон бажаної шубки. На коротку шубу піде приблизно 30 шапок-комірів.
4
Зробіть викрійку. Якщо зовсім не вмієте цього робити, підіть в ательє і скористайтеся послугою індивідуальної розробки викрійки.
5
Розкроїте хутро з урахуванням напрямку ворсу. Підбирайте шматочки по густоті і довжині хутра. Не забудьте про припуски на шви.
6
Наступним кроком буде покраска. Пофарбуйте шубу урзол або ж звичайною фарбою для волосся. Для цього знадобиться приблизно 6 упаковок фарби.
7
Пришийте подклад, гудзики і петлі.Ну ось, модна шубка, пошита своїми руками, готова. Можливо, на пошив ви витратите чимало часу, але, запевняємо вас, результат того вартий.