Як зробити парилку для лазні. Як зробити полог в лазні.

В даний час практично кожна російська лазня будується з двома відділеннями - мийним і парним. Їх потрібно розділяти між собою стіною з дверима, щоб, напарившись, було не жарко митися. При влаштуванні двох ізольованих відділень потрібно дотримуватися певних будівельні норми, зокрема по пожежобезпеки. Також для пристрою парилки потрібні особливі оздоблювальні матеріали.
Вам знадобиться
  • -піломатеріал листяних порід;
  • -Пароізоляційні матеріал;
  • -жаростойкій цегла;
  • -глина.
Інструкція
1
При влаштуванні парилки грубка встановлюється між мийним відділенням і парним. В мийному відділенні залишається бак з водою, в парне виходить кам'янка.
2
Якщо ви встановлюєте залізну зварену грубку, то її установку потрібно передбачити на етапі будівництва. Фундамент заливайте з урахуванням розміру грубки і відстані, який буде потрібно для установки грубки між відділеннями.
3
Грубку обкладете вогнетривкою цеглою, який скріплювати слід глиною.
4
Розділову стіну між парилкою і мийкою можете встановити дерев'яну, але з урахуванням того, що близько грубки потрібно все викласти цеглою щоб не сталося загоряння. Ще краще, якщо всю стіну ви викладете з цегли.
5
У парильні зробіть два рівня полога. Верхній полог потрібно встановлювати піднімається на шарнірах і опускающийся, якщо в цьому є необхідність. Встановлюйте пологі на зручному вам рівні.
6
Між мийним і парним відділенням встановіть двері, щоб пара не потрапляв у відділення для миття.
7
У парильні встановіть вентиляцію. Багато використовують як вентиляції закривається віддушину, встановлену в стіні. При необхідності її можна відкрити, коли не потрібно - закрити.
8
Пол в парилці і в мийному відділенні встановлюйте кахельну, зі стеком в стічну яму. Щоб кахель не обпалює ноги при високій температурі постеліть на нього знімні дерев'яні решітки, які легко містити в чистоті, а при необхідності замінювати новими.