Як варити каву в турці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж зварити каву? Однак саме це дійство оточене величезною кількістю ритуалів, тонкощів, міфів і легенд. Так як же варити каву в турці?
Вам знадобиться
    • турка
    • мелену каву
    • вода
    • цукор
    • спеції за смаком
Інструкція
1
Покладіть в турку цукор і каву з розрахунку 1 ч. Л. цукру і 2 ч. л. меленої кави на чашку. Залийте холодною водою і обережно перемішайте так, щоб весь кави опинився у воді.
2
Поставте на повільний вогонь і, помішуючи, дочекайтеся, коли на поверхні з'явиться пінка. Як тільки пінка почне підніматися, зніміть турку з вогню.
3
Якщо ви хочете додати спеції, краще зробити це зараз. Ще раз перемішайте кави і знову поставте на вогонь. Знову зніміть в момент, коли пінка почне підніматися. Повторіть це ще раз (всього кава повинна піднятися 3 рази). Залиште кави хвилин на 5, чтои гуща осіла.
Корисна порада
- Ні в якому разі не давайте кави закипіти! Знімайте, як тільки з'являться перші ознаки можливого закипання. У випадку з кавою краще недодержати, ніж передержать.- Якщо ви хочете більш пряний, незвичайний смак, додайте мускатний горіх, кардамон або щіпку чорного перцю. Якщо любите солодке - трохи кориці або ванільного сахара.- Якщо вам не терпиться, можна не чекати, поки гуща осяде, і прискорити цей процес: додайте в турку півчайної ложки крижаної води.