Як вибрати радионяню.

Радионяня - дуже зручне сучасний винахід, що дозволяє батькам контролювати дії свого малюка на відстані, перебуваючи, наприклад, у сусідній кімнаті або на кухні. Радионяня дозволяє мамі і татові займатися своїми справами, не боячись того, що вони можуть не почути, як їх крихітка заплаче. Зазвичай радионяню встановлюють в радіусі трьох метрів від місця розташування малюка, подалі від води і поза зоною досяжності самою дитиною. Правильно обрана радіоняня - незамінний помічник сучасних батьків.
Інструкція
1
Краще вибрати досить компактну модель радіоняні, ніж велику і важку. Маленький пристрій легко може поміститися в кишені халата мами або брюк тата, його набагато зручніше носити з собою, ніж радионяню великих розмірів.
2
Більшість сучасних батьків віддають перевагу радіоняні, оснащеної індикатором розрідженості батареї. Такий індикатор, особливим світінням або звуковими сигналами, повинен попереджати маму і тата про низький заряд батареї радіоняні. Це дуже важливий критерій вибору радіоняні, адже, якщо батарейки в ній раптово розрядяться, батьки можуть не почути плач малюка.
3
Деякі радіоняні оснащені світловим попередженням про звуки, що видаються малюком. Слабкі сигнали приймача попросту можна не почути, наприклад, через включеного на всю гучність телевізора. Але світлова індикація радионяни підкаже мамі чи татові, що їх крихітка вимагає до себе уваги.
4
Дуже зручно, коли в комплектацію радионяни входять два батьківських приймача, адже мама й тато деколи бажають мати свій особистий прилад контролю. Крім цього, один приймач можна завжди носити з собою, а другий встановити в найбільш відвідуваною батьками кімнаті.
5
Великою популярністю користуються радионяни, оснащені можливістю спілкування малюка з батьками. Мама, перебуваючи на кухні або в сусідній кімнаті, може заспівати дитині колискову, поговорити з ним, якщо він вже достатньо дорослий. Крім цього, батьки можуть заспокоїти розплакався малюка по дорозі в дитячу кімнату.
6
Трапляються ситуації, коли розмови батьків між собою, уловлювані радіоняні, можуть чути і сторонні люди, також користуються цим сучасним пристроєм. Тому, краще вибрати передавач з дальністю передачі сигналу до 30 метрів або з особливим пристроєм, що виключає втручання чужого радіосигналу.
7
До речі, коли використання радіоняні, з метою контролю над діями малюка, стане неактуальним, цей прилад можна застосувати як завгодно: для догляду за літніми або хворими людьми, в дитячих іграх, в якості стеження за приготуванням їжі в мікрохвильовій печі і навіть як дачний радіотелефон.
Зверніть увагу
Для використання вдома краще вибрати мінімальний радіус, так як при великому ви будете ловити не тільки сигнали вашого пристрою, а й ті, що у сусідів, особливо якщо у вас ними схожі моделі радионянь. Але на дачі або в великому домі бажано підібрати радионяню з великим радіусом дії.
Корисна порада
Але бувають моменти, коли дитина залишається один в кімнаті, адже домашні справи ніхто не відміняв. Для того, щоб в хвилини вимушеної відсутності бути впевненою, що з малюком все гаразд, можна придбати сучасний пристрій контролю - радионяню. Постає питання: як вибрати радионяню, щоб не пошкодувати про витрачені кошти?