Як подовжити брюки. Як подовжити дитячі брюки.

Дитина різко виріс і торішні брюки стали закороткі? Нічого страшного, нові купувати поки що не обов'язково. Спочатку подивіться, що можна зробити зі старими, якщо вони в хорошому стані і по всім іншим розмірам цілком підходять.
Вам знадобиться
  • Смужка тканини, за якістю і за кольором схожою на ту, з якої зшиті штани
  • Лезо
  • Швейна машинка
  • Голка, нитки
Інструкція
1
Перед тим, як почати роботу, поперіть і пропрасуйте брюки . Наглажівать стрілочки не обов'язково, але тканина не повинна бути м'ятою. Подивіться, яким чином брюки підшиті. Якщо вони просто підігнуті і прошиті внизу, ваша задача істотно спрощується. Відсіч на обох колошах підгин і ретельно виберіть всі нитки.
2
Намочіть і разутюжьте них брюк так, щоб прибрати лінії згину. Якщо не вийшло відразу зробити їх непомітними, постарайтеся розгладити так, щоб тканина в цих місцях морщилася якнайменше. Інше можна буде доробити потім.
3
Викроїте з підходящої тканини 2 смужки шириною 3-4 см. Довжина кожної смужки дорівнює довжині подгиба штанини, плюс припуски на шов. Смужки краще кроїти по поперечної - так само, як кроїлися штани. Але в даному випадку це не особливо важливо.
4
Склавши деталі лицьовими сторонами, сумістите довгий край смужки і низ штанини. Змітайте і стачайте деталі. Відігніть пришиту смужку на виворітну сторону брюк. Заутюжьте шов.
5
Підігніть пришиту смужку так, як ви б це зробили при звичайній обробці низу вироби. Приметайте підгин, пристрочите його або пришийте вручну потайним швом, залежно від того, з якої тканини зшиті брюки . Таким чином можна подовжити брюки на 2-3 см.
Зверніть увагу
відпорювати підгин необхідно дуже акуратно, щоб не прорізати тканину.
Корисна порада
Подовжити брюки можна й іншим способом. Якщо є можливість дістати таку саму тканину, можна викроїти з неї відвороти тієї ширини, яка вам потрібна. Якщо мова йде про брюках від костюма, де жакет або обробка іншого кольору - можна зробити відвороти на брюки того ж кольору, що і жакет, або навіть відрізати штанини по лініях колін і зробити вставки іншого кольору. . Подовжити джинси, підшитий їх іншою тканиною, швидше за все, не вийде, тому що лінія згину буде занадто помітна. Але можна зробити по низу, наприклад, шкіряну бахрому. Доречні будуть і вставки по лінії коліна.