Як давати бактеріофаг.

Ще 10-20 років, і людству перестануть при хворобах допомагати антибіотики. До таких висновків прийшли вчені. А на зміну їм прийдуть бактеріофаги . Уже зараз медики почали застосовувати це новий лікарський засіб.
Інструкція
1
Бактеріофаги - це живі мікроорганізми, які впливають на мікроби. Чому медики схиляються до живих протимікробних засобів? Відповідь проста: при лікуванні антибіотики вбивають не тільки патогенну флору, але і нормальну (ту, яка допомагає організму функціонувати злагоджено), а фаготерапія бореться тільки з хвороботворними мікробами. До того ж бактеріофаги легко можна поєднувати з іншими лікарськими препаратами, в тому числі і з антибіотиками.
2
Механізм дії бактеріофага на організм досить простий. Бактеріофаги - це віруси бактерій. При прийомі лікарського засобу фаг проникає в чутливу мікробну клітину і за рахунок своєї схожості на бактерію він може перемкнути механізм дії цієї клітини на відтворення інших бактеріофагів. А через получившегося великої кількості "лікувальних" клітин хворобу вдається перемогти. Крім цього бактеріофаги можна широко застосовувати для профілактики вірусних інфекцій.
3
Лікування бактеріофагами зазвичай призначається на 7 днів. Для маленьких дітей краще всього використовувати ліки в рідкому вигляді. Коли малюк підростає його лікувати потрібно таблетками бактеріофага. Приймають препарат за 40-60 хвилин до їди, натщесерце тричі на добу. В деяких випадках для маленьких дітей доцільно використовувати бактеріофаг один раз на день у вигляді клізми.
4
Для профілактики захворювань, особливо в період епідемій і групових захворювань, ідеально застосування препарату по 1-2 таблетки раз на день.
Бактеріофаги дуже корисні організми, хоча за своєю суттю є вірусами. Їх вивченням займається безліч вчених по всьому світу. Дія фагів просто: потрапляючи в організм, вони знаходять клітини збудників хвороби, впроваджуються в них і починають прискорено розмножуватися. Впливають бактеріофаги тільки на хвороботворні мікроби, не впливаючи на нормальні процеси в організмі. Подібне лікування безпечно навіть для новонароджених дітей і не викликає побічних явищ.
Інструкція
1
Відомо кілька видів бактеріофагів, найбільш популярними з них є наступні: Бактериофаг полівалентний, який служить для знищення стрептококів, стафілококів, кишкової палички та інших, а так само для попередження та терапії недуг, які провокує чутлива до препарату мікрофлора. Ви можете застосовувати бактеріофаг полівалентний при хворобах у новонароджених немовлят, використовуючи препарат для дитини у вигляді клізм, два рази на день.
2
коліпротейний бактеріофаг - цей рідкий препарат можете застосовувати для лікування багатьох запально-інфекційних процесів. Його рідка форма використовується для введення клізмою. Якщо ви проводите лікування новонародженого малюка, спочатку змішуйте препарат з невеликою кількістю очищеної води. При відсутності небажаних явищ можете продовжувати лікування без розбавлення препарату. Використовуйте коліпротейний бактеріофаг для профілактики, при відвідуванні дитиною дитячого колективу при можливу наявність у ньому джерела інфекції.
3
протейних бактеріофаг також випускається в рідкому вигляді. Він використовується для попередження і лікування недуг, спровокованих протеєм різних різновидів. Застосовуйте його для лікування захворювань органів дихання, гнійних процесів шкіри і м'яких тканин та багатьох інших захворювань. Можливе використання і для лікування захворювань маленьких дітей. Застосовуйте його у вигляді компресів, полоскання і ставте ватяні кульки, просочені препаратом.
4
Мікроорганізми, що знаходяться в бактеріофаги сальмонельозне, ефективно знищують більшість збудників сальмонельозу. Використовуйте його з прояву перших симптомів захворювання. Малюкам у віці до півроку давайте препарат у вигляді рідини. Дозволяється приймати його в розведеному вигляді, тому в якості розчинника застосовуйте молоко або воду.