Як підключити інтернет-камеру.

Підключивши до комп'ютера веб- камеру , ви зможете спілкуватися зі своїми друзями в режимі онлайн, бачачи один одного на своїх моніторах. Варто зауважити, що підключення самого пристрою не відніме у вас багато часу - установка і настройка камери займає всього кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, драйвер веб-камери.
Інструкція
1
Перш ніж підключати веб- камеру до комп'ютера, вам потрібно встановити на ПК спеціальне програмне забезпечення. Якщо ви не зробите цього відразу, система просто-напросто не розпізнає під'єднаний пристрій і як наслідок з цього, камера працювати не буде. Потрібне програмне забезпечення (драйвера) ви знайдете в комплекті з виробом.
2
Вставте диск з драйверами веб-камери в дисковод комп'ютера і дочекайтеся його автоматичного завантаження. На робочому столі буде відкрито діалогове вікно для установки програмного забезпечення. Щоб надалі пристрій працював коректно, не міняйте параметрів, які задані інсталятором за замовчуванням. У діалоговому вікні прийміть умови ліцензійної угоди, після чого, натисніть кнопку «Встановити». Як тільки програмне забезпечення інсталюється на ваш комп'ютер, виконайте його перезавантаження. Для цього необхідно відкрити меню «Пуск» і натиснути кнопку «Вимкнення» (Windows XP). У вікні, натисніть кнопку «Перезавантаження».
3
Дочекавшись повторного включення комп'ютера, можна приступити до підключення веб-камери до нього. У більшості випадків подібні пристрої підключаються до ПК за допомогою USB. Після того, як ви виконаєте підключення пристрою до комп'ютера, запустіть раніше встановлений клієнт веб-камери. Якщо ви хочете відключити пристрій, просто вийдіть з програми. При необхідності відео дзвінка необхідно повторно запустити програму.