Як скопіювати книгу.

Книга - універсальний засіб проведення дозвілля. Крім того, що ви можете добре провести час за розважальної літературою, ви також можете почерпнути багато корисних знань з тієї теми, яка вас цікавить. На жаль, в більшості випадків у нас не вистачає місця для того, щоб постійно носити книги з собою. В цьому випадку ми можемо використовувати наш мобільний телефон для того, щоб читати те, що нам цікаво, не обтяжуючи себе великою вагою книги.
Інструкція
1
Для того, щоб скопіювати книгу на мобільний телефон, для початку нам необхідно її відсканувати і розпізнати. Для цього відскануйте книгу і запустіть будь конвертер зображень в документ. Adobe Fine Reader підійде для цього найкраще - він підтримує велику кількість сторінок, простий у використанні і володіє високою якістю розпізнавання.
2
Після того, як ви оцифрували книгу і перевели її в формат документа word, використовуйте спеціальну програму для конвертації. Справа в тому, що телефони, які не є смартфонами, не підтримують формати «doc» та «txt». Скачайте в мережі інтернет програму, яка може конвертувати файли формату «doc» в java-додатки.
3
Запустіть цю програму. Налаштуйте її відповідно вашої моделі телефону. Особливу увагу приділяйте розміром шрифту - на сторінці повинно уміщатися максимальну кількість тексту, але при цьому він не повинен бути занадто дрібний. Після конвертації, скопіюйте додаток в пам'ять телефону, або використовуючи карту пам'яті, або провід usb.