Як додати гіперпосилання.

Повідомлення в блозі часто пов'язані з цитуванням інших джерел і посиланням на думки і події, зафіксовані в інтернеті. Щоб ховати адресу переходу в власний текст (наприклад, назва джерела) або картинку, а також виділяти посилання кольором, ви можете скористатися HTML-кодуванням.
Інструкція
1
Найпростіший код для оформлення посилання дозволяє відкрити сторінку в поточній вкладці (і поточному вікні). Ці теги виглядають так: Текст посилання .
2
В інших випадках ви можете використовувати в якості посилання картинку. При використанні такого тега: - при наведенні на картинку з'явиться ваш коментар, а посилання відкриється в новому вікні.
3
Текст посилання і підкреслення можуть бути виділені різними кольорами. Для цього використовуйте теги: Ваш текст . В конкретному випадку текст буде червоним, а підкреслення зеленим. Якщо замінити слова "red" і "green" на інші, зміняться і кольору.
4
Замість підкреслення ви можете використовувати рамку. При використанні тегів: Ваш текст - текст буде червоним, а рамка темно-синьою. Відстань від тексту до рамки дорівнює 2 пикселям, товщина рамки - також 2 пікселя. Для зміни кольорів і розмірів змінюйте відповідні параметри.
5
ТЕКСТ - текст буде виділений жовтим маркером. При бажанні ви можете замінити yellow на англійська назва іншого кольору.
6
При вводити наступне тега посилання буде сіро-рожевою, виділена сірим маркерів, а при наведенні виділення маркером мінятиметься на рожевий колір: Текст посилання Текст посилання .