Як створити папку в локальній мережі. Як з папки зробити загальну локальну.

Працюючи в приміщенні, де знаходиться два або більше комп'ютера, періодично виникає необхідність обміну даними між ними. Обмінюватися файлами за допомогою зовнішніх носіїв або бездротового зв'язку не дуже зручно, та й займає це досить багато часу. Найбільш підходящим способом є локальна мережа. Якщо вона у вас є, здійснювати спільне користування файлами вам буде гранично просто. Необхідно створити папку із загальним доступом.
Вам знадобиться
  • ПК
Інструкція
1
Першим ділом потрапляєте в розділ «Локальні параметри безпеки». Потім відкриваєте папку «Локальні політики», а далі під папку «Призначення прав користувача». Тепер справа знаходите рядок «Відмова в доступі до комп'ютера з мережі», натискаємо на неї і, вибравши «Гість», натискаємо «Видалити».
2
Потім відкриваєте рядок «Доступ до комп'ютера з мережі» і натискаєте «Додати користувача або групу», потім переходите в «додатково», далі в «пошук». Потім знаходите «Гість», все підтверджуєте.
3
Далі переходите в папку «параметри безпеки», потім заходите в «Облікові записи: Стан облікового запису Гість» і відкриваєте. Далі вмикаєте все.
4
Далі необхідно задати пароль облікового запису «гість». Проходьте цим шляхом (Мій комп'ютер Управління Локальні користувачі та групи користувачів). Вибираєте «гість» і задаєте пароль.
5
Тепер задаєте доступ до папки. Для цього необхідно у властивостях цієї папки ставите галочку навпроти «Відкрити спільний доступ до цієї папки» і потрапивши в «пошук» (Дозволи Додати Додатково Пошук) знаходимо «Гість», натискаєте на нього, підтверджуєте і все.
6
Загальний доступ майже налаштований, залишається тепер тільки внизу визначити, що можна робити всередині загальної папки - читати або змінювати. Як бачите, процес обміну файлами між комп'ютерами за допомогою локальної мережі не важкий, необхідно тільки дотримуватися цього алгоритму.