Як вибрати стигле манго.

Плід манго дуже соковитий і має своєрідний смак і аромат. Крім вживання свіжої м'якоті фрукта, манго використовують ще й як основу десертів і напоїв. Незрілий манго дуже кислий на смак внаслідок містяться в ньому лимонної, щавлевої, яблучної та янтарної кислот. Однак у міру дозрівання, м'якоть фрукта набуває соковитість і солодкість. Вибираючи манго , зверніть увагу на деякі нюанси.
Інструкція
1
Колір фрукта. Колір манго при продажу варіюється від жовто-зеленого до жовто-червоного. Чим спелее плід, тим яскравіше і красно його колір. М'якоть стиглого манго дуже соковита і яскраво-жовтого або оранжевого кольору.
2
Шкіра фрукта. Шкіра стиглого фрукта гладка і має глянсовий блиск. Можуть бути присутніми темні цятки, але це свідчення того, що фрукт перезрілий. Якщо шкірочка манго зморшкувата, то плід зняли недоспілим і він буде несмачним.
3
Запах. Стиглий манго має дуже сильний фруктовий аромат, тоді як незрілий плід має слабкий трав'яний запах.
4
Щільність. Легко натисніть на фрукт пальцями - по щільності він повинен бути не дуже твердий, але і не м'який. Якщо зважити манго в руці, то свіжий і стиглий плід повинен бути досить важким.